Sosyetik Güzel İpek Ayaydın ve Talat Abdik Evlendi - Son Dakika

Sosyetik Güzel İpek Ayaydın ve Talat Abdik Evlendi

22.09.2014 18:37

1
İpek Ayaydın ve Talat Abdik, geçtiğimiz cumartesi günü Çırağan Sarayı'ndaki görkemli bir düğünle evlendi.

2
İpekyol Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın ve Tunay Ayaydın'ın kızları İpek Ayaydın ile Astemya İnşaat ve Akaryakıt A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Abdik ve Şeniz Abdik'in oğulları Talat Abdik, geçtiğimiz cumartesi günü evlendi.

3
Çırağan Sarayı'nda yapılan törende İpek Ayaydın'ın şahitleri amcası Prof. Dr. Aydın Ayaydın, Ünal Aysal ile Mustafa Sarıgül, damat Talat Abdik'in şahitleri ise Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve Temel Abdik ile Ali Akyüz oldu.

4
Düğün Serdar Ortaç'ın şarkılarıyla renklendi. Çift, balayı için ise Seyşeller'e gitti.

5
28 Ağustos'ta Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar'la evlenen ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Instagram sayfasına bu fotoğrafı koyup 'Yeni hayatım başlıyor' yazmıştı. Ünlü oyuncu, cemiyet hayatının ünlü simalarının katıldığı düğüne eşinin ailesiyle katıldı.

6
Engin Altan-Neslişah DÜZYATAN ve Gülşah-Ender ALKOÇLAR

7
Galatasaray'ın Başkanı Ünal Aysal, geçtiğimiz hafta Yunan eşi Fani Aysal'ın kendisini terk ettiği haberleriyle gündeme gelmişti. Geçtiğimiz salı günü oynanan Galatasaray-Anderlecht maçından sonra düğün törenine de birlikte gelen çift, mutluluk pozları verip dedikoduları yalanladı.

8
Feryal Gülman, 21 yıllık eşi Kemal Gülman'a ihanet iddiasıyla 200 milyon lira maddi- manevi tazminat talebiyle boşanma davası açmıştı.

9
Önümüzdeki cuma günü boşanma davaları görülecek olan çift, mahkemeden önce düğünde karşılaştı. Feryal Gülman'ın tek başına geldiği düğünde Kemal Gülman'a oğlu Polat Gülman eşlik etti.

10
Ahu-Süleyman ORAKÇIOĞLU

11
Alpin-Hikmet ALBAYRAK

12
Aylin TAHİNCİOĞLU

13
Beyza ARSLAN

14
Ece-Ayşe EGE

15
Gökhan-Siren ÇARMIKLI

16
Mustafa SARIGÜL ve Murat HAZİNEDAR

17
Revna DEMİRÖREN

18
Sitare AKDİLEK

19
20
21
Işıl REÇBER

Son Dakika Sosyetik Güzel İpek Ayaydın ve Talat Abdik Evlendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement