Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı - Son Dakika

Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı

23.10.2020 15:42

Ünlü dövüşçü Paige VanZant, aracının hırsızlar tarafından soyulmaya çalışmasıyla büyük bir şok yaşadı. Güzel sporcu "Beni dinle, arabama zorla girsen bile lütfen kapıyı kapat" ifadeleriyle şaşırttı.

1
Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan VanZant, kendi otoparkında bulunan aracının yanına gittiğinde kapısının açık olduğunu fark etti.
2
Sağnak yağış nedeniyle aracından çıkmayan ve bir video çeken 26 yaşındaki sporcu, hırsıza isyan ederek tavsiyelerde bulundu.
3
"Evimin otoparkında bulunan aracımın kapısının açık olduğunu fark ettim" diyen VanZant, "Burada kesinlik çalmaya değecek bir şey olmadığı için hırsızların aracıma girmesine kızgın değilim ancak dışarıda inanılmaz yağmur var ve aracımın içi sırılsıklam olmuş."
4
"Beni dinle, arabama zorla girsen bile lütfen kapıyı kapat" ifadelerini kullandı.

5
EŞİYLE ÇIPLAK POZ VERDİĞİ İÇİN MUTLU
 EŞİYLE ÇIPLAK POZ VERDİĞİ İÇİN MUTLU
Daha önce yaptığı açıklamada karantina sürecini evlerinde geçirdiklerini ve çıplak pozlar paylaşmaya karar verdiklerini belirten başarılı dövüşçü, "Evde yalnızken biraz eğlenmek ve bu dönemde çıplak olmaya karar verdik. Zaman zaman bu durum biraz çılgınlaştı ancak bunu sosyal medyada keyifli hale getiriyorduk" demişti.

6
Çok eğlendiklerini belirten VanZant, "Her gün yeni bir şeyler bulmaya çalışıyorduk. Bazen çıplak yemek yapıyor, bazen bahçıvan oluyorduk, bazen balkonda, bazen yatakta sadece uzanırken... Kesinlikle çok eğlendik" ifadelerini kullandı.
7
8
9

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı - Son Dakika


Advertisement