Son Dakika Haberleri: Söz Dizisinin Yavuz'u, Eski Mesleğiyle Nereden Nereye Dedirtiyor

Söz Dizisinin Yavuz'u, Eski Mesleğiyle Nereden Nereye Dedirtiyor

28 gün önce

Ekranlarda gördüğünüz ünlüler bir zamanlar şuan yaptıkları mesleklerden çok farklı işlerle uğraşıyordu. İşte, ünlülerin asıl meslekleri..

1
TOLGA SARITAŞ
TOLGA SARITAŞ
Güneşin Kızları dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Sarıtaş, liseyi bitirdikten sonra, annesi tarafından mobilyacıya çırak olarak verilince bir süre çıraklık yaptı. Sonrasında ise bir arkadaşının babasına yardım etmek için pazarcılık yaptı. Tolga Sarıtaş şimdilerde 46. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi.
2
YILDIZ TİLBE
YILDIZ TİLBE
Şarkıcı Yıldız Tilbe, ünlü olmadan önce hayat kavgasının tam da içinde yer aldı. Yıldız Tilbe'nin yaptığı işler arasında tezgahtarlık, pazarlamacılık ve çocuk bakıcılığı bulunuyor.
3
KIVANÇ TATLITUĞ
KIVANÇ TATLITUĞ
Oyunculuktan önce yüreği basketbol için çarpan Kıvanç Tatlıtuğ, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta oynadı. Sakatlanıp spora veda edince hayatı bir anda değişti ve bugünün başarılı oyuncusu oldu.
4
NURSEL KÖSE
NURSEL KÖSE
Çoğumuz Nursel Köse'yi Paramparça dizisinde 'Keriman' olarak tanıdık. Öyle bir performans sergiledi ki, 7'den 70'e herkesi kendisine hayran bıraktı. Nursel Köse yurt dışına okumak için gitti ve oyuncu olmak için bir meslek edinmesi gerektiğinden mimarlık okudu. Diplomasını aldıktan sonra özgürlüğüne kavuştuğunu söyledi. Ayrıca Nursel Köse, Paramparça dizisinin bitmesinin ardından 'Soytarı Özgürlüğü' adlı bir kitap da çıkardı. Şimdi de Avlu dizisinde oynuyor.
5
IRMAK ÜNAL
IRMAK ÜNAL
Şu sıralar adı şarkıcı Mustafa Sandal'la anılan oyuncu Irmak Ünal daha önce garsonluk yapmış.
6
ŞENER ŞEN
ŞENER ŞEN
Bugün milyonların alkışladığı Şener Şen, bir dönem oyunculuk dışında her şeyi yaptı. Esas mesleği öğretmenlik olan Şen, fabrikada işçilik, şoförlük ve işportacılık da yaptı.
7
FAHRİYE EVCEN
FAHRİYE EVCEN
Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesi'nde sosyoloji okuyan Fahriye Evcen, İstanbul'a geldiği bir yaz tatilinde Oya Aydoğan'la tanışınca oyunculuk macerasına ilk adımını atmış oldu.
8
KEREM BURSİN
KEREM BURSİN
Oyuncu Kerem Bursin daha önce yaptığı açıklamada ''Amerika'da yaşadığım yıllarda şoförlük, spor hocalığı, bodyguardlık yaptım. Harçlığımı çıkarmak için tuvalet temizledim.'' demişti.
9
MUAZZEZ ERSOY
MUAZZEZ ERSOY
Kasımpaşalı Hatice Yıldız, Muazzez Ersoy adını alarak müzik dünyasında nostalji kraliçeliğini ilan etmeden çok önce Beyoğlu'nda tezgahtarlık yaptı.
10
YAŞAR
YAŞAR
Turist rehberi
11
BURAK ÖZÇİVİT
BURAK ÖZÇİVİT
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde fotoğrafçılık eğitimi alarak hayata bu meslekle 'Merhaba' diyen Burak Özçivit için her şey babasının ondan habersiz Best Model Yarışması'na başvurmasıyla başladı.
12
MABEL MATİZ
MABEL MATİZ
Şimdilerde şarkıları ile milyonlara ulaşan Mabel Matiz'in asıl mesleğinin dişçilik olduğu ortaya çıktı.
13
CANAN ERGÜDER
CANAN ERGÜDER
Garson
14
FERDİ TAYFUR
FERDİ TAYFUR
Traktör şoförlüğü
15
RAFET EL ROMAN
RAFET EL ROMAN
Müezzin
16
NEJAT İŞLER
NEJAT İŞLER
Tezgahtarlık

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cinsel İlişki Adasında 1 Gün Bakın Nasıl Geçiyor! Ünlü Yönetmenin Eski Sevgilisinden Skandal İtiraf: Üçlü İlişki Yaşıyorduk Bizim Hikaye'nin Tülay'ı Derin Bacak Yırtmacıyla Adeta Mest Etti Papağana İşkence Videosuyla Ortalığı Ayağa Kaldıran MasterChef Murat'ın Olayları Ünlü İsimlerin Akıllara Durgunluk Veren Gafları