Spor Salonlarında İşinize Yarayacak İos Uygulamaları - Son Dakika

Spor Salonlarında İşinize Yarayacak İos Uygulamaları

26.12.2013 21:00

Herhangi bir spor salonuna gidiyorsunuz ve vücut geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bu uygulamalar ile birlikte gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

1

iMuscle 2; Birçok hareketi ve vücut geliştirme programını bulunduran bu uygulama sizin yapacağınız hareketle hangi bölgenizdeki kas grubunu çalıştıracağını da gösteriyor. Bu şekilde bölgesel daha verimli çalışabiliyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.Kaynak :
2

Abs Workout; Spor salonuna yazılan hemen herkesin hayali olan ABS kaslar ya da halk arasında baklavaları çıkarmak isteyenler bu uygulamayı kaçırmayın. Karın kaslarınızın farklı bölgelerini farklı hareket ve setlerle çalıştırmanıza olanak sağlayan bu uygulama, bu egzersizleri iyi bir diyetle desteklemeniz halinde oldukça iddialı baklavalar vadediyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

Fitness Point; İyi bir vücut geliştirme ve fitness egzersiz programı olan Fitness Point, seçiminize göre çeşitli çalışma programlarıyla istediğinizi elde etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca hareketlerin nasıl yapıldığı da uygulamada gösteriliyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Two Hundred Situps; İyi bir mekik uygulaması olan Two Hundred Situps, çeşitli programlarla mekik çekerek karın kaslarınızı çalıştırmanızı sağlıyor. Ayrıca uygulamanın özel süre olayı ise her set arasında ne kadar dinleneceğinizi belirliyor ve o süre bitince hemen çalışmaya devam etmenizi istiyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Runtastic Pull Ups Trainer PRO; Bu uygulama da spor salonlarına gidenlerin korkulu rüyası olan barfiks hareketinin üzerine oluşturulmuş bir uygulama. Vücudun birçok bölgesinin çalıştırıldığı barfiks hareketini doğru ve istenilen seviyede yapmanızı sağlayan uygulama ayrıca bir de barfiks yarışması yapıyor. En çok barfiks çekenler uygulamanın listesinde gösteriliyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6

Hundred PushUps; Barfiks hareketinden daha temel ve en az onun kadar bir başka hareket varsa o da şınav hareketidir. Bu uygulama da çektiğiniz şınavları sizin yerinize sayıyor ve ona göre yakmış olduğunuz kalorinizi hesaplıyor. Ayrıca uygulamada günlük performans grafiğinizi de görebiliyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

7

Runtastic Squats Trainer PRO; Spor salonlarına gidenlerin çok çektiği bir başka hareket de squat. Bu squat uygulamasında da az önceki uygulamalarda olduğu gibi çeşitli yarışmalar, programlar ve antreman istatistiği bulunuyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

Son Dakika Spor Salonlarında İşinize Yarayacak İos Uygulamaları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement