Spor salonundan çıkınca çekiçle saldırdılar! Başına defalarca darbe alan genç kadın kanlar içinde kaldı - Son Dakika

Spor salonundan çıkınca çekiçle saldırdılar! Başına defalarca darbe alan genç kadın kanlar içinde kaldı

02.02.2020 11:26

İngiltere'de Birmingham'da 24 yaşındaki genç kadın spor salonuna gittikten sonra aracına doğru ilerlerken iki kişinin saldırısına uğradı. Çekiç darbesiyle başından yaralanan kadın kanlar içinde kaldı.

1
İngiltere'de 24 yaşındaki Blythe Mason-Boyle kendisini takip eden iki erkek tarafından pusuya düşürüldü. Elinde çekiç olan saldırganlar, yerel saatle akşam 20.00 sularında otoparkta yürüyen kadına yaklaştı.
2
Etrafta kimsenin olmamasını fırsat bildiler, 24 yaşındaki Blythe Mason-Boyle'un başına çekiçle defalarca vurdular.

3
Saldırganların hedefinde kadının aracı vardı. 19 Mart 2019'da gerçekleşen saldırı sonucunda Blythe Mason-Boyle'un otomobilini alarak kaçtılar.
4
Başı ve yüzü kanlar içinde kalan Blythe Mason-Boyle'un bir gözü tamamen kapandı, ambulansla acil bir şekilde hastaneye taşındı.
5
Saldırganların peşine düşen West Midlands polisi, çalıntı otomobili 24 saat içinde buldu. Şüphelilerden birinin kimliği hemen belirlendi: 17 yaşındaki Macid Ali.
6
Polis Ali'nin evine baskın düzenledi ve Blythe Mason-Boyle'a saldırıda kullanılan çekici bir çekyatın altında buldu.
7
Birmingham'daki mahkemeye çıkarılan Ali, hırsızlık, suç aletiyle yakalanmak ve yaralama suçlarını reddetti.

8
Ancak hakim, şu an 18 yaşında olan Ali'ye dokuz yıl hapis cezası verdi. Saldırı genç kadının yüzünün ötesine geçip göz çukurunun kırılmasına yol açmıştı.
9
Blythe Mason-Boyle, halen gözünün sağlıklı şekilde görebilmesi için tedavi görüyor.

10
Mahkemenin kararından sonra konuşan Blythe Mason-Boyle, sinir bozucu ve yıpratıcı geçen 10 ayın ardından adaletin gelmesinden mutlu olduğunu söyledi.

11
West Midlands polisi ise, ülkeyi dehşete düşüren saldırının fotoğraflarını bu hafta içinde paylaştı.
12

24 yaşındaki Blythe Mason-Boyle'un saldırıdan hemen sonra Facebook'ta yayınladığı fotoğraflar ise, onbinlerce kez paylaşılmıştı.

13

Son Dakika Spor salonundan çıkınca çekiçle saldırdılar! Başına defalarca darbe alan genç kadın kanlar içinde kaldı - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı