Spor salonundan çıkınca çekiçle saldırdılar! Başına defalarca darbe alan genç kadın kanlar içinde kaldı - Son Dakika

Spor salonundan çıkınca çekiçle saldırdılar! Başına defalarca darbe alan genç kadın kanlar içinde kaldı

19 gün önce

İngiltere'de Birmingham'da 24 yaşındaki genç kadın spor salonuna gittikten sonra aracına doğru ilerlerken iki kişinin saldırısına uğradı. Çekiç darbesiyle başından yaralanan kadın kanlar içinde kaldı.

1
İngiltere'de 24 yaşındaki Blythe Mason-Boyle kendisini takip eden iki erkek tarafından pusuya düşürüldü. Elinde çekiç olan saldırganlar, yerel saatle akşam 20.00 sularında otoparkta yürüyen kadına yaklaştı.
2
Etrafta kimsenin olmamasını fırsat bildiler, 24 yaşındaki Blythe Mason-Boyle'un başına çekiçle defalarca vurdular.

3
Saldırganların hedefinde kadının aracı vardı. 19 Mart 2019'da gerçekleşen saldırı sonucunda Blythe Mason-Boyle'un otomobilini alarak kaçtılar.
4
Başı ve yüzü kanlar içinde kalan Blythe Mason-Boyle'un bir gözü tamamen kapandı, ambulansla acil bir şekilde hastaneye taşındı.
5
Saldırganların peşine düşen West Midlands polisi, çalıntı otomobili 24 saat içinde buldu. Şüphelilerden birinin kimliği hemen belirlendi: 17 yaşındaki Macid Ali.
6
Polis Ali'nin evine baskın düzenledi ve Blythe Mason-Boyle'a saldırıda kullanılan çekici bir çekyatın altında buldu.
7
Birmingham'daki mahkemeye çıkarılan Ali, hırsızlık, suç aletiyle yakalanmak ve yaralama suçlarını reddetti.


8
Ancak hakim, şu an 18 yaşında olan Ali'ye dokuz yıl hapis cezası verdi. Saldırı genç kadının yüzünün ötesine geçip göz çukurunun kırılmasına yol açmıştı.
9
Blythe Mason-Boyle, halen gözünün sağlıklı şekilde görebilmesi için tedavi görüyor.

10
Mahkemenin kararından sonra konuşan Blythe Mason-Boyle, sinir bozucu ve yıpratıcı geçen 10 ayın ardından adaletin gelmesinden mutlu olduğunu söyledi.

11
West Midlands polisi ise, ülkeyi dehşete düşüren saldırının fotoğraflarını bu hafta içinde paylaştı.
12

24 yaşındaki Blythe Mason-Boyle'un saldırıdan hemen sonra Facebook'ta yayınladığı fotoğraflar ise, onbinlerce kez paylaşılmıştı.

13

Haber Yayın Tarihi: 02.02.2020 11:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu Suudiler, ülkelerini istila eden çekirgeleri yemeye başladı Acun Ilıcalı'nın, 'mucize çocuk' dediği 4,5 aylık hamile kızı Banu'nun hikayesi yürek sızlattı