Spotify Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! - Son Dakika

Spotify Abonelik Ücretlerine Zam Geldi!

1
Popüler müzik dinleme platformu Spotify, artan dolar kuru nedeniyle fiyatlarını güncelledi.

2
Müzik tutkunlarının severek kullandığı çevrimiçi müzik hizmeti Spotify, yükselen kurdan etkinlendiği için bunu fiyatlarına yansıtmaya karar verdi. Reklamsız, dilediğiniz şarkıyı yüksek kalitede dinleme ve çevrimdışı dinleme seçenekleri sunan Spotify Premium üyeliğine aylık 9,99 TL'ye sahip olabiliyordunuz.

3
Ancak artan dolar kuru nedeniyle Spotify da fiyatlarını güncelleme kararı aldı. Spotify tarafından alınan karara göre 1 Şubat 2017 tarihinden itibaren premium üyelik ücreti 13.99 TL olarak ücretlendirilecek.

4
Premium üyeliğe sahip olanlar, 3 ay daha 9.99 TL'den hizmet alabilecek. Herhangi bir iptal durumunda ise bu indirim geçersiz olacak.

Haber Yayın Tarihi: 26.01.2017 12:22

Son Dakika Spotify Abonelik Ücretlerine Zam Geldi! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu