Stephen Hawking'in Uzaylıları - Son Dakika

Stephen Hawking'in Uzaylıları

15.07.2010 15:56

1
Nobel ödüllü bilim adamı Stephen Hawking, Discovery Channel için bilgisayar yardımıyla dünyadışı yaratıkları dizayn etti.
2
Avustralya'da Discovery Channel'da yayınlanmaya başlayan "Into The Universe with Stephen Hawking" adlı belgeselde gösterilen yaratıklar için Hawking, tam 3 yıl çalıştı.

3
Bilimkurgu filmlerinde gördüğümüz ütopik uzaylı yaratıkların da ötesine giden Hawking farklı koşullarda nasıl yaratıkların yaşayabileceğinden yola çıkmış.

4
Hawking'in göze aldığı şartlar arasında, -150 dereceden daha soğuk bir gezegen, buzların altındaki tuzlu okyanus, dev gaz bulutlarıyla kaplı gezegen gibi örnekler yer alıyor.

5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Stephen Hawking'in Uzaylıları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor