Stephen Hawking'in Uzaylıları - Son Dakika

Stephen Hawking'in Uzaylıları

10 yıl önce

1
Nobel ödüllü bilim adamı Stephen Hawking, Discovery Channel için bilgisayar yardımıyla dünyadışı yaratıkları dizayn etti.
2
Avustralya'da Discovery Channel'da yayınlanmaya başlayan "Into The Universe with Stephen Hawking" adlı belgeselde gösterilen yaratıklar için Hawking, tam 3 yıl çalıştı.

3
Bilimkurgu filmlerinde gördüğümüz ütopik uzaylı yaratıkların da ötesine giden Hawking farklı koşullarda nasıl yaratıkların yaşayabileceğinden yola çıkmış.

4
Hawking'in göze aldığı şartlar arasında, -150 dereceden daha soğuk bir gezegen, buzların altındaki tuzlu okyanus, dev gaz bulutlarıyla kaplı gezegen gibi örnekler yer alıyor.

5
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 15.07.2010 03:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri