Son Dakika Haberleri: Steven Spielberg'in Robopocalypse Filminden Konsept Çalışmalar Yayınlandı

Steven Spielberg'in Robopocalypse Filminden Konsept Çalışmalar Yayınlandı

4 yıl önce

Başrollerde ise Chris Hemsworth, Anne Hathaway ve Ben Whishaw'ın düşünüldüğü Robopocalypse filmi Steven Spielberg tarafından beyaz perdeye uyarlanacaktı.

1


Kaynak :
2

Başrollerde ise Chris Hemsworth, Anne Hathaway ve Ben Whishaw'ın düşünüldüğü Robopocalypse filmi Steven Spielberg tarafından beyaz perdeye uyarlanacaktı. Daniel H. Wilson'ın çok satan bilim kurgu romanına dayanan film 2013 Ocak ayında senaryonun hazır olmaması ve bütçe konusundaki endişeler nedeniyle süresiz olarak ertelendi. Film kısaca dünya çapında robot ayaklanmasını konu alıyor.O zamandan beridir Robopocalypse'ten herhangi bir haber yok. Ancak yapımın bu zamana kadar görülmemiş konsept çalışmaları Patrick Janicke tarafından yayınlandı. Kim bilir belki ilerleyen günlerde Robopocalypse çekilebilir. Siz ne dersiniz?3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir Acayip Karşılama! Milyonlarca Kişi Birbirine Toz Fırlattı Pavyondan Kurtardığı Yıldız Tilbe'yi, Aşık Olduğu Adamla Bastı! Fırfırlı Gömleğiyle Şiir Okuyan Bu Küçük Kız, Şimdilerde Magazin Gündemini Kasıp Kavuruyor! 'Evlilikten Sıkıldım' Diyerek, Tüm Ailesini Katletti! Ateşli Şarkıcıdan Olay Paylaşım: Aman Tanrım, Yanlış Beden Sütyen Takıyormuşum!