Stranger Things'in asi Robin'i, galaya tarzıyla damga vurdu! - Son Dakika

Stranger Things'in asi Robin'i, galaya tarzıyla damga vurdu!

24.07.2019 17:37

3.sezonuyla seyirciyi ekrana kilitleyen Stranger Things'te Robin karakterine hayat veren Maya Hawke, 'Once Upon A Time In Hollywood' filminin galasına, doğal güzelliği ve iddialı göğüs dekoltesiyle damga vurdu.

1
Uma Thurman ve Ethan Hawke gibi iki büyük oyuncunun 1998 yılında başlayıp, 2005 yılında sona eren evliliklerinden olan Maya Hawke, galadaki görüntüsüyle annesinin gençlik yıllarına benzetildi.
2
İddialı göğüs dekoltesi ve maskülen tarzıyla tüm dikkatlerine üzerine çeken güzel oyuncu, saçlarında kullandığı altın rengi tacıyla aynı anda hem sert hem de çocuksu bir tarz yakalamayı başarmıştı.
3
21 yaşındaki yıldız, başarılı oyunculuğuyla anne babasını aratmıyor.
4
Seyirci onu ilk 2015 yılında BBC'nin Küçük Kadınlar uyarlamasındaki 'Jo March' rolüyle tanımıştı.
5
Stranger Things'teki Robin karakteriyle milyonların gönlünü kazanan Maya Hawke, yönetmenliğini Quentin Tarantino'nun yaptığı Once Upon A Time In Hollywood filminin galasında, sade ve şık tarzıyla görenleri büyüledi.
6
7
Şimdilerde Stranger Things'teki Robin karakteriyle ülkelerine zarar vermek isteyen Ruslara zekasıyla savaş açan Hawke, ileride birçok büyük projede karşımıza çıkacak gibi...
8
9
10
11
12

Son Dakika Stranger Things'in asi Robin'i, galaya tarzıyla damga vurdu! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek