Su altında evlilik teklifi faciayla sonuçlandı! Talihsiz genç nefessiz kalarak oracıkta can verdi - Son Dakika

Su altında evlilik teklifi faciayla sonuçlandı! Talihsiz genç nefessiz kalarak oracıkta can verdi

22.09.2019 10:20

Tanzanya'da, sevgilisine su altında evlilik teklifi etmek isteyen Steven Weber isimli genç, nefessiz kalarak hayatını kaybetti.

1
Kız arkadaşı Antoine, şortunun cebinden yüzük çıkaran sevgilisini görünce, o anları mutluluk çığlıkları atarak cep telefonu kamerasıyla kaydetmeye başladı.
2
Zanzibar Adası açıklarında bulunan bir su altı otelinde konaklayan Weber, başına geleceklerden habersiz bir şekilde suya daldı.

3
Su altında evlilik teklifi ederken nefessiz kalan Steven Weber, oracıkta can verdi.

4
Sevgilisinin ölüm haberini Facebook'tan duyuran Kenesha Antoine, Steven Weber ile bir fotoğrafını paylaşarak, ''Sana milyonlarca kez 'Evet' diyorum" notunu düştü.

5
Weber'ın elinde tuttuğu romantik notta, ''Sende sevdiğim şeyleri anlatmaya yetecek kadar nefesimi tutamam. Ama sende sevdiğim her şeyi her gün daha çok seviyorum. Benimle evlenir misin?'' yazıyordu.
6
Kız arkadaşı Kenesha Antoine ile Tanzanya tatiline çıkan Steven Weber isimli genç, sevgilisine evlilik teklifi ettiği sırada boğularak can verdi.

7
Kız arkadaşına sürpriz bir evlilik teklifi yapmayı planlayan genç, sevgilisi odadayken suya dalıp odanın penceresine romantik bir not yapıştırdı.
8
9
10

Son Dakika Su altında evlilik teklifi faciayla sonuçlandı! Talihsiz genç nefessiz kalarak oracıkta can verdi - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar