Su kaydırağından kayarken cinsel organı parçalandı! - Son Dakika

Su kaydırağından kayarken cinsel organı parçalandı!

04.09.2019 10:46

İspanya'ya tatile giden iki çocuk annesi kadın meşhur su parkında felaketi yaşadı. Talihsiz kadın su kaydırağından kayarken vajinası parçalandı..

1
38 yaşındaki İngiliz kadın Monu Bhagat, 46 yaşındaki kocası Sumit, 11 ve 13 yaşındaki 2 çocuğuyla tatil için İspanya'ya gitti.

2
İspanya Benidorm'daki Aqualandia Su Parkı'na da hep birlikte eğlenmek için gitmişlerdi. Çocukları gibi kendi de eğlenmek istedi ve 35 metre yüksekliği bulunan yeşil su kaydırağından havuza doğru kayan 2 çocuk annesi Monu Bhagat felaketi yaşadı.
3
Suyun şiddeti nedeniyle Monu Bhagat'ın vajinasında 8 santimlik bir yırtılma meydana geldi. Vajinasında oluşan yırtığın yanı sıra ayaklarında sürtünme nedeni ile yaralar oluştu.
4
Olaydan sonra vajinasına dikiş atılan Monu, olaydan sonra tesiste bulunan sağlık görevlilerinden ambulans çağırmalarını istediğini buna rağmen kendisine yarasının ambulas gerektirecek kadar ciddi olmadığı ve taksi ile hastaneye gitmesini söylediklerini belirtti.
5
Monu, su kaydırağından hızla aşağı doğru kayarken, sadece bikinisinin yukarı doğru çekildiği hissettiğini ama kaykaydan indikten sonra vajinasından kan gelmeye başladığını söyledi.
6
Hastaneye gidene kadar kanlar içinde kalan kadnın vajinasına dikiş atıldı.
7
İngiliz golfçü felç geçirmişti!
İngiliz golfçü felç geçirmişti!
Bu olay geçtiğimiz aylarda yine aynı su parkında meydana gelen korkunç olayı hatırlattı. İngiliz golfçü David Briffaut, su kaydırağından yüzüstü kayan Briffaut, boynunu kırıp felç geçirdi.
8
Bu kareler de 23 yaşındaki David Briffaut'un, hayatının sonsuza dek değişmeden önceki eğlence dolu son zamanları.
9
Boynunun iki tarafında kırılma meydana gelen ve sinirleri zarar gören David, felç kaldı.

Son Dakika Su kaydırağından kayarken cinsel organı parçalandı! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement