Su verme bahanesiyle kandırdığı çocuğu istismar eden kadın, cinsel içerikli siteye üye oldu - Son Dakika

Su verme bahanesiyle kandırdığı çocuğu istismar eden kadın, cinsel içerikli siteye üye oldu

08.12.2020 09:53

İngiltere'de parkta top oynayan 14 yaşındaki çocuğa su verme bahanesiyle evine çağırıp cinsel istismarda bulunan 32 yaşındaki kadın, hakkında açılan davadan beraat ettikten sonra şoke eden bir adım attı. Genç kadın "Kaybedeceğim bir şey yok" diyerek cinsel içerikli siteye üye olacağını söyledi.

1
Teah Vincent isimli kadın, geçen hafta parkta top oynayan 14 yaşındaki bir erkek çocuğunu evine su verme bahanesi ile çağırıp cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle hakkında açılan davada, çocuğun 16 yaşından küçük olduğunu bilmediği için aklanmıştı.
2
32 yaşındaki kadın yaptığı açıklamada, hakkında açılan soruşturmadan dolayı iki yıl boyunca kabus yaşadığını söyledi.

3
Teah, yaşadığı krizi fırsata çevirerek ünlülerin cinsel içerikli görüntülerini satarak para kazandığı siteye üye olacağını söyledi.
4
İlişkiye girdiği çocuğun da kendisine yaşı hakkında yalan söylediğini ve bu yüzden davadan beraat ettiğini söyleyen Teah, mahkeme tarafından suçsuz bulunmasına rağmen insanların kendisini yargılamaya devam ettiğini ve kendisini sübyancı olmakla suçladığını söyledi.
5
Genç kadın, bu nedenle kaybedeceği bir şeyi olmadığı için siteye üye olup üyelerine cinsel içerikli materyaller satarak hayatına devam edeceğini ifade etti.

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Su verme bahanesiyle kandırdığı çocuğu istismar eden kadın, cinsel içerikli siteye üye oldu - Son Dakika


Advertisement