Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor - Son Dakika

Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor

06.02.2014 09:37

Astrolog Dinçer Güner, Şubat ayını yorumladı. İşte burçları bekleyen sürprizler...

1
Astrolog Dinçer Güner, Şubat ayını yorumladı. İşte burçları bekleyen sürprizler...
2
Koç Burcu: Merkür, kronik bir takım rahatsızlıkları tekrar nüks ettirebilir, uzun zaman önce kaybettiğiniz değerli eski bir eşyayı bulabilirsiniz veya çocukluk döneminize ait bir takım eşya ve resimler ortaya çıkabilir.
3
Boğa Burcu: Merkür'ün etkilerini sosyal ve arkadaşlık ilişkilerinizde, iş hayatından kazandığını gelirlerde, idealleriniz ile ilgili konularda hissetmeye başlayacaksınız. Arkadaşlarınız ile iletişimde zaman zaman aksalıklar, yanlış anlamalar meydana gelebilir.
4
İkizler Burcu:Merkür'ün size bazı minik uyarılar var, 27 Şubat'a kadar iş değiştirme planlarınızı ertelemeniz, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sözleşme imzalayacaksanız maddeleri dikkati bir şekilde okumanız gerekiyor. Üstlerle iletişimde zaman zaman aksaklıklar ve yanlış anlamalar meydana gelebilir.
5
Yengeç Burcu:Merkür, yapacağınız tanıtım ve pazarlama etkinliklerinden yeteri kadar verim elde edememenize neden olabilir. Eğer seyahate çıkacaksanız biletinizi tekrar kontrol edin. Merkür retrolarında sıkça rastlanan bir durum bagaj fişlerinin karışması veya bavulların kaybolmasına işaret eder. Bu tarih aralığında başladığınız eğitimleri, kursları devam ettirmekte zaman zaman zorlanabilirsiniz, eğer ithalat-ihracat işleri ile ilgileniyorsanız sipariş alış-verişlerinde, ödemelerde gecikmeler meydana gelebilir, mailing sorunu yaşayabilirsiniz.
6
Aslan Burcu: Merkür, finansal konularla ilgili bir takım kararlar vermeden önce detaylı bir şekilde iyice düşünmek gerektiğine işaret etmekte. Ödemeler yanlış yerlere gidebilir, kredi kartınızı kaybedebilirsiniz.

Geçmişe unuttuğunuz bir takım borçlar, ödemeler gündeme gelebilir.

7
Başak Burcu: Merkür, partnerinizle veya ortağınızla aranızda iletişim problemleri ortaya çıkartabilir.

Bu herhangi birinizin seyahatte iken cep telefonu ile ilintili bir problem olabileceği gibi, birbirinizi yanlış anlamadan kaynaklı sorunlar da olabilir. Eğer evlilik tarihinizin Merkür'ün geri gideceği tarihlerden birinde ise, evlilikle ilgili hazırlıklarda bir takım aksilikler, unutkanlıklar, gecikmeler meydana gelebilir.

8
Terazi Burcu: Merkür'ün sizlere bazı uyarıları var. Öncelikle iş yerinizde ve çalışma ortamınızda bilgisayarlarınızı yedeklemeyi unutmayın, bu süreçte iş yerinde kullanılan elektronik cihazlarda birtakım sorunlar çıkabilir. İş arkadaşlarınız ile aranızda yanlış iletişimden kaynaklı ciddi sorunlar baş gösterebilir.

Bu dönem eski iş başvurularınızı gözden geçirmek, Cv'nizi yeniden düzenlemek, elinizdeki işleri tamamlamak için harika bir zamandır. Ama yeni işlere başlamak pek talihli bir şekilde seyretmeyebilir.

9
Akrep Burcu: Merkür, öncelikle aşk meşk konularında kafanızın biraz karışacağına işaret ediyor. Karar vermekte zorlanabilirsiniz. Eğer bir seçim yapacaksanız doğru analiz edemeyebilirsiniz. Ani başlayan aşklar aynı hızda bitebilir, şaşkına uğrayabilirsiniz. Seyahat planlarınızda aksaklıklar oluşabilir. Çocuklarla iletişimde zorluklar yaşayabilirsiniz.
10
Yay Burcu: Merkür, eviniz içinde kullandığınız elektronik aletlerde bir takım sorunlar, arızalar çıkartabilir. Aile içinde özellikle kelimeler havada uçuşabilir, herkes başka telden çalar ve bireyler birbirini anlamakta zorlanabilir, yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Bu süreçte ev değiştirmek, yeni ev almak için çok uygun değildir.
11
Oğlak Burcu: Merkür, her türlü iletişim aracını kullanırken dikkatli olmanız konusunda uyarılarda bulunuyorç Yanlış kişilere, yanlış mesajlar, mailler gitsin istemezsiniz. Bilgi yanlışlıkları ortaya çıkabilir, bilgiler karışabilir.

Bu kardeşler ve komşularınızla ilişkilerde de aksaklıklar ve yanlış anlamalar oluşturabilir. Özellikle bu tarihler arasında seyahat planları olanlar, seyahat öncesi ve bilet bavul kontrollerini dikkatli bir şekilde yapmalı.

12
Kova Burcu: Merkür finansal konularda dikkatli olmanız konusunda sizleri uyarıyor. En basitinden yaptığınız alış-verişlerde fişinizi kontrol edin, aslında almadığınız bir şeyin ücretini mi ödemişsiniz, veya alış-verişlerde para üstünüzü dikkatlice sayarak alın.

Bu geri hareketin en güzel etkisi aslında, daha önce kaybettiğiniz bir eşya tekrar ortaya çıkabilir, bulabilirsiniz.

13
Balık Burcu: Merkür geri giderken, söylemek istediklerimizi net olarak ifade etmekte zorlanabiliriz, yeni işlere başlamak yerine elimizde kalan işleri tamamlamak üzerine odaklanmak yerinde olacaktır. Lakin yeni başlayan ilişkiler, işlerin ömrü ya kısa ya da sorunlu, engelli devam eder. Yeni elektronik aletler alındığında sorunlar çıkabilir, çabuk bozulabilir veya çabuk pişman olabiliriz.

YORUMLAR
500

Son Dakika Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor - Son Dakika


Advertisement