Suçluların Kullandığı Bıçaklarla Heykel Yaptı - Son Dakika

Suçluların Kullandığı Bıçaklarla Heykel Yaptı

04.08.2017 16:09

İngiliz heykeltıraş Alfie Radley, şiddet eylemlerine dikkat çekmek için 100 bin adet bıçak kullanarak 8 metre yüksekliğinde Bıçak Meleği adını verdiği heykelini 2 senede tamamladı.

1
Heykeltraş Alfie Radley, hayatının 2 yılını 100 bin adet bıçak kullanılarak yapılmış bir melek heykelini tasarlamaya ve yapmaya ayırdı.

2
Devasa anıt Radley tarafından İngiltere'de artan bıçak kullanılan şiddet eylemlerine dikkat çekmek, mağdur insanları anımsamak ve bu sorunu insanların gözleri önüne sermek için tasarlandı.

3
Heykelin yapımında, polis departmanı tarafından bağışlanan ve gerçek şiddet eylemlerinde kullanılmış birçok bıçak da kullanıldı.

4
Bıçaklardan bazılarında şiddet mağdurlarının isimleri bile kazılıydı.

5
Radley, heykeli inşa ederken her bir bıçağı üzerinde kalabilecek her türlü biyolojik materyalden temizledi ve herhangi bir hasara sebebiyet vermemesi için köreltti.

6
Büyük çabalar sonunda biten heykel, İngiltere'yi kötü gösterdiği gerekçesiyle Londra'da bir meydana konmasına izin verilmedi.

7
2 yılıını harcadığı heykelinden vazgeçmeyen Radley, Londra'da Trafalgar Meydanı'nda sergilenmesi için imza kampanyası başlattı.

8
9
10
11
12
13

Son Dakika Suçluların Kullandığı Bıçaklarla Heykel Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı