Şükrü Saraçoğlu Stadını Yaktılar - Son Dakika

Şükrü Saraçoğlu Stadını Yaktılar

17.05.2010 00:14

1
Öte yandan Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından, stad dışında da genginlik yaşandı.

Çıkan olaylar sonucunda çok sayıda taraftar yaralandı

Şampiyonluğun kaçırılması ile birlikte çılgına dönen bazı taraftarlar, stada ve polise taş attı. Polis, taraftarları, tazyikli su ve biber gazı kullanarak dağıtmaya çalıştı.

2
FENERBAHÇE'nin şampiyonluğu Bursaspor'a kaptırmasının ardından büyük üzüntü yaşayan Fenerbahçe taraftarından bazıları, tribündeki koltukları ateşi verdi. Yangının büyümesiyle, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın tribünleri alev alev yandı. Stada, çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekipler, yangını söndürmek için yoğun çaba harcadı. Bazı Fenerbahçeli taraftarlar, itfaiye ekiplerine de koltuk fırlattı. İtfaiye ekipleri, taraftarların saldırısı nedeniyle müdahele etmekte güçlük çekti.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Şükrü Saraçoğlu Stadını Yaktılar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti