Son Dakika Haberleri: Şükrü Saraçoğlu Stadını Yaktılar

Şükrü Saraçoğlu Stadını Yaktılar

10 yıl önce

1
Öte yandan Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından, stad dışında da genginlik yaşandı.

Çıkan olaylar sonucunda çok sayıda taraftar yaralandı

Şampiyonluğun kaçırılması ile birlikte çılgına dönen bazı taraftarlar, stada ve polise taş attı. Polis, taraftarları, tazyikli su ve biber gazı kullanarak dağıtmaya çalıştı.

2
FENERBAHÇE'nin şampiyonluğu Bursaspor'a kaptırmasının ardından büyük üzüntü yaşayan Fenerbahçe taraftarından bazıları, tribündeki koltukları ateşi verdi. Yangının büyümesiyle, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın tribünleri alev alev yandı. Stada, çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekipler, yangını söndürmek için yoğun çaba harcadı. Bazı Fenerbahçeli taraftarlar, itfaiye ekiplerine de koltuk fırlattı. İtfaiye ekipleri, taraftarların saldırısı nedeniyle müdahele etmekte güçlük çekti.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 17.05.2010 12:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!