SÜLEYMAN KAHRAMAN Resimleri

Süleyman Kahraman Resimleri

 • 23 Ocak 2016 12:25 Erzincan Valisi, Hayvanlar İçin Yem Bıraktı Erzincan Valisi, Hayvanlar İçin Yem Bıraktı Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, ağır kış koşullarının hüküm sürdüğü doğada aç kalan hayvanlar için başlatılan 'Yabana Can' projesi kapsamında yemleme yaptı.
 • 17 Kasım 2015 09:34 Vali Kahraman'a Ziyareti Sırasında Sürpriz Yapıldı Vali Kahraman'a Ziyareti Sırasında Sürpriz Yapıldı Erzincan’da aralıksız olarak ziyaretlerini sürdüren Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Eşi Muhsine Kahraman, hafta sonu gittiği Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ilginç sürprizle karşılandılar.
 • 19 Temmuz 2015 17:13 Erzincan Valisinden Araç Sürücülerine Bayram Denetimi Erzincan Valisinden Araç Sürücülerine Bayram Denetimi Erzincan’da bayram tatilinden dönen sürücülere uygulama yapan polisleri ziyaret eden Erzincan Valisi Süleyman Kahraman görev başındaki polislerin ve uygulamaya takılan sürücülerin bayramını kutlayıp şeker dağıtarak uyarılarda bulundu.
 • 15 Mayıs 2015 10:55 Vali Altıparmak Konuk Valilere Tabyaları Gezdirdi Vali Altıparmak Konuk Valilere Tabyaları Gezdirdi Vali Dr. Ahmet Altıparmak, KUDAKA toplantısı için Erzurum’a gelen, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Bayburt Valisi Yusuf Odabaş’a Uzun Ahmet Tabyalarını gezdirdi.
 • 23 Mart 2015 17:53 Erzincan'da Vali ve Rektör Nevruz Ateşinden Atladı Erzincan'da Vali ve Rektör Nevruz Ateşinden Atladı Erzincan Üniversitesinin düzenlediği Nevruz kutlamalarında Vali Süleyman Kahraman ve Rektör Prof.Dr. İlyas Çapoğlu Kazak yöresel kıyafetleriyle ateşten atlayıp yumurta tokuşturdular.
 • 26 Şubat 2015 11:35 Kudaka' Dan Ergan Dağı Çıkarması Kudaka' Dan Ergan Dağı Çıkarması Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, KUDAKA toplantısı için Erzincan’da bulunan Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ve KUDAKA Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Ergan Dağı Kayak Tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 • 25 Şubat 2015 14:03 Erzincan Vali İlk Kez Kayak Yaptı, Korumaları Düşmesini Engelledi Erzincan Vali İlk Kez Kayak Yaptı, Korumaları Düşmesini Engelledi Erzincan'daki Ergan Kayak Merkezi'nde ilk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman'a düşmemesi için korumaları ve eğitmenler eşlik etti.
 • 25 Şubat 2015 13:07 Vali İlk Kez Kayak Yaptı, Korumaları Düşmesini Engelledi Vali İlk Kez Kayak Yaptı, Korumaları Düşmesini Engelledi Erzincan'daki Ergan Kayak Merkezi'nde ilk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman'a düşmemesi için korumaları ve eğitmenler eşlik etti.
 • 18 Şubat 2015 09:15 Vali Kahraman Tercan İlçesinde İncelemelerde Bulundu Vali Kahraman Tercan İlçesinde İncelemelerde Bulundu Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, ilçe ziyaretleri kapsamında Tercan İlçesini ziyaret ederek bir dizi inceleme ve temaslarda bulundu.
 • 15 Şubat 2015 14:10 Vali Kahraman, Kayak Merkezinde Gizlice Denetimde Bulundu Vali Kahraman, Kayak Merkezinde Gizlice Denetimde Bulundu Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Ergan Dağı Kayak Merkezinde gizlice denetimde bulundu.
 • 15 Şubat 2015 12:40 Vali, Tebdili Kıyafetle Denetime Çıktı Vali, Tebdili Kıyafetle Denetime Çıktı Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, tebdili kıyafetle yaptığı denetimlere Ergan Dağı Kayak merkezi ile devam etti.
 • 15 Şubat 2015 10:27 Aramızda Vali Var Aramızda Vali Var Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, tebdili kıyafetle Erzincan kış turizm merkezi olan Munzur Dağı'nın eteğindeki Ergan Kayak Tesislerinde incelemede bulundu.
 • 06 Şubat 2015 14:27 Vali Kahraman'dan Kemaliye İlçesine Ziyaret Vali Kahraman'dan Kemaliye İlçesine Ziyaret Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Kemaliye İlçesini ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu.
 • 15 Ocak 2015 23:26 Vali Kahraman Kemah'ta Ki Hamam ve Etüt Merkezi Açılışında Vali Kahraman Kemah'ta Ki Hamam ve Etüt Merkezi Açılışında Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilçe ziyaretleri kapsamında Kemah ilçesini ziyaret ederek Gülabibey Hamamı ve Etüt Merkezi açılışlarını gerçekleştirdi.
 • 10 Ocak 2015 07:35 Sokak Hayvanları İçin Sokak Hayvanları İçin "Erzincan Yabana Can" Katıyor Erzincan’da günlük yaşamı zorlaştıran ağır kış şartlarında yiyecek sıkıntısı çeken sokak ve yaban hayvanlarının doğal çevrelerinde sağlıkla yaşaması için toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla başlatılan “Erzincan Yabana Can” projesi kapsamında sokak ve yaban hayvanları için Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, ilgili kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katıldığı etkinlik ile Karasu nehri kenarına, Pınarönü köyü ve şehir merkezinde bulunan Atatürk Parkına yem bırakıldı.
 • 22 Aralık 2014 17:28 Vali Kahraman'dan Kemah Köylerine Ziyaret Vali Kahraman'dan Kemah Köylerine Ziyaret Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
 • 20 Aralık 2014 16:55 Erzincan'da Buz Pisti Hizmete Açıldı Erzincan'da Buz Pisti Hizmete Açıldı ERZİNCAN (İHA) – Erzincan’da yeni hizmete sokulan buz pistinde Vali Süleyman Kahraman ve Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, buz hokeyi oynadı.
 • 31 Ekim 2014 17:01 Çocuklar Gülsün Diye Derneği 25. Anaokulunu Erzincan'da Açtı Çocuklar Gülsün Diye Derneği 25. Anaokulunu Erzincan'da Açtı Erzincan da "Çocuklar Gülsün Diye" derneği tarafından Kavakyolu Beldesi Kavakyolu Paşa İlkokulu bahçesinde yaptırılan iki derslikli Hasan Boyoğlu anaokulunun açılışı Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Dernek Başkanı Sanatçı Gülben Ergen, Başkan Yardımcısı Elvan Oktar, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kavakyolu Belediye Başkanı Fikret Keskin ile İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün ve devlet protokolünün katılımıyla düzenlenen törenle eşliğinde açıldı.
 • 30 Ekim 2014 08:53 Erzincan Araştırma Hastanesi Bulvarının Asfalt Dökümü Startı Verildi Erzincan Araştırma Hastanesi Bulvarının Asfalt Dökümü Startı Verildi Erzincan Belediyesi, kent genelinde yürüttüğü asfalt serme çalışmalarının devamı niteliğinde olan hastane bulvarının alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla ve havaların müsait olmasını fırsat bilen Erzincan Belediyesi hastane bulvarında yer alan stabilize yolun asfalt serim startını Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Erzincan Belediye Başkanının açılışıyla başlattı.
 • 18 Ekim 2014 09:56 Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Otlukbeli ve Çayırlı İlçelerinde İncelemelerde Bulundu Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Otlukbeli ve Çayırlı İlçelerinde İncelemelerde Bulundu Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilçe ziyaretleri kapsamında Otlukbeli ve Çayırlı ilçelerini ziyaret ederek inceleme ve temaslarda bulundu.
 • 07 Ekim 2014 10:27 Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ın Bayramlaşma Turu Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ın Bayramlaşma Turu Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un birlikteliğinde Kurban Bayramı dolayısı ile Erzincan Belediye Sarayında düzenlenen, toplu bayramlaşma töreninine katılan Vali Kahraman törenin ardından çeşitli kamu, kurum ve kuruluşları gezerek bayramlaşmada bulundu.
 • 19 Haziran 2012 17:57 Karaman Cezaevinde Yangın Karaman Cezaevinde Yangın