SÜLEYMAN ÖZDEMİR Resimleri

Süleyman Özdemir Resimleri

  • 22 Temmuz 2015 15:44 Kayseri Şehit Aileleri ve Gazi Derneği'nden Terör Tepkisi Kayseri Şehit Aileleri ve Gazi Derneği'nden Terör Tepkisi Türkiye Harp Malülü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkan Yardımcısı Süleyman Özdemir, yaşanan son terör saldırıları ile ilgili olarak, "Birileri çıkıyor, kardeşlikten, barıştan bahsediyor.
  • 13 Haziran 2015 17:39 Toprak Altında Kalan İşçi Ağır Yaralandı Toprak Altında Kalan İşçi Ağır Yaralandı Aydın'ın Germencik İlçesi'ndeki bir jeotermal enerji santralinde işçi olarak çalışan Süleyman Özdemir (40) kablo döşemek için kazılan 2 metrelik çukurda kayan toprağın altında kalarak ağır yaralandı.
  • 06 Eylül 2013 11:30 Doç. Dr. Özdemir : Balık Bol Ancak Hava Şartları Avlanmaya Uygun Değil Doç. Dr. Özdemir : Balık Bol Ancak Hava Şartları Avlanmaya Uygun Değil Sinop Üniversitesi Su ürünleri Fakültesi öğretim üyesi Doç.Dr.Süleyman Özdemir, denizde balığın bol olduğunu ancak kötü hava şartları nedeniyle balıkçıların verimli bir avlanma yapamadığını söyledi.
  • 27 Ağustos 2013 10:57 Palamut Bol Olursa Hamsi Az Olur Palamut Bol Olursa Hamsi Az Olur Sinop Üniversitesi Su ürünleri Fakültesi öğretim üyesi Doç.Dr.Süleyman Özdemir bu sezon iyi bir palamut ve hamsi avı beklentisi içinde olduklarını belirterek, "Ancak hamsi ile palamut avcılığı arasında bir ters ilişki görüyoruz."
  • 28 Temmuz 2008 02:39 İşte Ölenlerin Kimlikleri İşte Ölenlerin Kimlikleri