Sultan Oldu - Son Dakika

Sultan Oldu

15.01.2011 11:36

1
Selma Ergeç, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Kanuni Sultan Süleyman'ın kardeşi Hatice Sultan'ı canlandırıyor.Selma Ergeç, geçtiğimiz yıl Mehmet Günsür'le birlikte rol aldığı “Ses” filmi ve başrolünde oynadığı “Kalp Ağrısı” dizisiyle gündemdeydi. 2011'in ilk günlerinde ise olay dizi “Muhteşem Yüzyıl”la evlerimize konuk olmaya başladı.
2
Güzel oyuncu, hayat verdiği karakter hikâyede henüz geri planda olmasına rağmen, daha ikinci bölümde kendini fark ettirmeyi başardı. İlerleyen bölümlerde, onun öyküsü daha çok işlenecek.
3
Genç yaşta dul kalıp saraya dönen Hatice Sultan, Osmanlı ailesinin üyesi olmanın verdiği ağırlığı, tüm duygularını ikinci plana atmak pahasına gururla taşıyacak.

Pargalı İbrahim Paşa (Okan Yalabık) ile tanışması ise üzerindeki karanlığın kalkmasını sağlayacak. Mutluluğu, onunla yapacağı evlilikte bulacak.

Ancak bu evlilik bile, saray entrikalarının bir sahnesi olmaktan hiçbir zaman kurtulamayacak...

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Sultan Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde
Advertisement