Sunucu Seda Akgül, fiziği hakkında yapılan kötü yorumlara isyan etti: Kalçamla mı meşhur oldum? - Son Dakika

Sunucu Seda Akgül, fiziği hakkında yapılan kötü yorumlara isyan etti: Kalçamla mı meşhur oldum?

26.05.2020 08:34

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen sunucu Seda Akgül, bayram mesajı videosuna gelen kötü yorumlara sinirlendi. Fiziği hakkında yorum yapan Akgül, "Kalçamla mı meşhur oldum" sözleriyle sert çıktı.

1
Son günlerde ünlü isimlerin başı takipçilerinden gelen kötü yorumlarla başı dertte. Takipçilerinin olumsuz yorumlarına maruz kalan isimlerden bir tanesi de sunucu Seda Akgül.
2
48 yaşındaki sunucu bayram dolayısıyla mesaj paylaştı. Olumsuz yorumlarla karşılaşan ünlü isim çok konuşulacak ifadeler kullandı.
3
Seda Akgül, Instagram'da "Bu da kötü kalpli, yüzeysel cahillere" mesajı ile bir video yayınladı.
4
"Bayram sabahı kalktım, şöyle güzel bir video ile herkesin bayramını kutlayayım dedim. Aman! Silikon yaptırmadığım mı kaldı, estetik yaptırmadığım mı kaldı? Saçın güzel, saçın çirkin, şişmanlık yakışmış, şişmanlık yakışmamış..."
5
"Ne kadar yüzeysel, ne kadar acayip bir toplum oldunuz. Ben öyle değilim. Konuşunca 'delirdin' deniliyor, ama konuşmaya devam edeceğim."
6
"İnsan bayram kutluyor; beğenirsin, beğenmezsin, takipten çıkarsın, cevap vermezsin. Kardeşim ben kalçamla, bacağımla mı meşhur oldum?"
7
"Tanındığımda tam 103 kiloydum, istersen yeniden kilo verirsin. Sizin ruhunuz mu bozuk, ayarınız mı kaçık? Derdiniz bu kadar mı? Oğlunuza mı alacaksınız beni? Benim popomdan, bacağımdan size ne! Mankenlik ajansınız mı var?"
8
"Kendinize gelin artık. Neredeyse bayram kutladığıma pişman edeceksiniz. Ben yine de güzel yazan insanların bayramını kutluyorum, kalplerinden öpüyorum."
9

Son Dakika Sunucu Seda Akgül, fiziği hakkında yapılan kötü yorumlara isyan etti: Kalçamla mı meşhur oldum? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement