Süper Kupa Trabzonspor'un - Son Dakika

Süper Kupa Trabzonspor'un

07.08.2010 22:58

1
Turkcell Süper Lig'de geçen sezonun şampiyonu Bursaspor ve Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Trabzonspor'un karşı karşıya geldi.
2

Karşılaşma Trabzonspor'un 3-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. Bordo Mavili ekibin gollerini 55, 62 ve 72. dakikalarda Kolombiyalı futbolcu Teofilo Gutierrez kaydetti.

3
Büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşmada gülen taraf Trabzonspor oldu ve böylelikle Süper Kupa'yı ilk kez bir Anadolu takımı müzesine götürmüş oldu.
4
Geçtiğimiz sezon kendisinden beklenen performansı sergileyemeyen Kolombiyalı futbolcu Gutierrez bu karşılaşmada kendisini eleştirenlere üç golle cevap vermiş oldu. Trabzonspor'un galibiyetinde büyük pay sahibi olan Teofilo'nun bu performansı Şenol Güneş ve Trabzonspor taraftarlarını adeta sevince boğdu.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Süper Kupa Trabzonspor'un - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti