Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek - Son Dakika

Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası'na Süper Lig kulüpleri de katıldı. Başta TFF olmak üzere 7 spor kulübünden kampanyaya büyük destek geldi.

1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na TFF, federasyonun kuruluş tarihi olan 1923'ü temsilen 1 milyon 923 bin lira destekte bulunma kararı alındığını açıkladı.
2
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Başakşehir, 2 milyon 14 bin TL katkıda bulunduklarını açıkladı.
3
Milli Dayanışma Kampanyası'na Çaykur Rizespor 500.000 TL katkıda bulunduklarını açıkladı.

4
Milli Dayanışma Kampanyası'na Kayserispor, 196 bin 600 TL ile katkıda bulunduklarını açıkladı.

5
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Denizlispor, 120 bin TL ile katkıda bulunduğunu duyurdu.
6
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Göztepe Spor Kulübü, 1 milyon TL ile katkıda bulunduklarını açıkladı.
7
Sivasspor: "Demir Grup Sivasspor Kulübü olarak, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına biz de katıldık."
8
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, Oltan Köleoğlu Enerji olarak "Milli Dayanışma Kampanyası"na 5 milyon 61 lira bağışta bulunacaklarını açıkladı.


YORUMLAR (6)
  • AKILLI OLMAK GEREK: ben kendimi bildim bileli bu ülkede camiye yardım fakire yardım şehitlerimize yardım kuran kurslarına yardım depremde yardım peki bu kadar yardım yapılıyor ama paranın nereye gittiği belli değil eee ozaman sosyal devlet diyoruzda devletimiz niçin var toplanan vergiler kötü günlerimiz içi ama para nerede yok para kimlerin cebinde bilen varmı yok evet elhamdürillah müslümanız ya en büyük sömürü aracı dinimiz yazıklar olsun Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • AKILLI OLMAK GEREK: yiyin bakalım bu fakir fukaradan haksız yere aldığınız paraları aksırana kadar tıksırana kadar yiyin bir tane ölüme terkedilmiş aç susuz fakir fukara biri olsa dönüpte bakmassınız cumhurbaşkanı isteyince hepiniz el pençe bu devleti soymak için bunların hepsi sırada bunca yardım toplanıyor nerede hepsi gideceği yere gidiyor eğerki halka geri gitmiyorsa haram zehir zıkkım olsun bu yardımlar hepinize Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Camiler ibadete açılıyor! İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'de cuma namazı kılınabilecek camiler Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu Salgın başlayınca kendisini haremiyle lüks otele kapatan Tayland Kralı cariyesiyle bisiklet keyfi yaptı