Süperstar'ı Taşıyan Helikopter Düştü - Son Dakika

Süperstar'ı Taşıyan Helikopter Düştü

1
Ünlü prodüktör Dieter Bohlen'in sunduğu "Almanya Süperstar'ını arıyor" isimli yetenek yarışmasında üne kavuşan şarkıcı, menajeri ve ses teknisyeniyle birlikte Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nin Altenbeken Kenti'nde bir diskoda yapılacak ödül törenine helikopterle gitmek istedi.

2
Diskonun bulunduğu bölgeyi geçtiğini fark eden pilot, yakınlardaki uygun alana inmek için keskin dönüş yapmak istedi. Ancak, helikopter ağaçlara takılarak 10 metre yükseklikten yere çakıldı. Bielefeld'de hastaneye kaldırılan Zimmermann'ın iç kanaması olduğu, birkaç ameliyat geçirdiği bildirildi.

3
10 metre yükseklikten yere çakılarak parçalanan helikopterdeki pilot ve 2 yolcunun yanı sıra Anna-Maria Zimmermann'ın hayati tehlikeyi atlatamadığı açıklandı. İç kanaması ve kırıkları bulunan Anna-Maria Zimmermann, çok acı çekmesin diye uyutulduğu belirtildi.
4
5
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2010 10:33

Son Dakika Süperstar'ı Taşıyan Helikopter Düştü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü