Suratında Deformasyon ve Yaralarla Doğan Bebeğin Hayata Tutunma Öyküsü - Son Dakika

Suratında Deformasyon ve Yaralarla Doğan Bebeğin Hayata Tutunma Öyküsü

08.01.2018 07:34

Küçük Brenna'nın öyküsü, hayatta karşınıza çıkabilecek en büyük engelin üstesinden gelme, aynı zamanda anne-babanın koşulsuz sevgisinin gerçekten ne kadar önemli olduğunun farkına varacağınız gerçek bir hayat hikayesi...

1
Courtney ve Evan Westlake çiftinin Connor isminde bir oğulları vardı. Courtney'nin hamile olduğunu duyunca çok sevindiler. Her ebeveyn gibi onlar da bir an önce ultrason görüntülerini görmek istiyordu. Doktoru her ziyaret ettiklerinde her şeyin yolunda gittiği söylendi. Courtney ve Evan zamanı gelince bebeklerinin kız olacağını öğrendiler. Connor'un da bir kız kardeşi olacaktı.

2
Yılbaşından hemen önce minik bebek dünyaya geldi.Kızları Brenna'nın suratında deformasyon vardı. Hareket etmiyordu, vücut ısısı çok yüksekti ve hemen her yerinde yaralar vardı.

3
Brenna'yı hemen yoğun bakıma aldılar. Courtney ve Evan kızlarını doğumdan ancak iki hafta sonra kucaklarına alabildiler.Doktorlar bebeğe Harlequin tipi iktiyozis teşhisi koydular. Hastalığı nedeniyle Brenna'nın cildi normalden 10 kat daha hızlı gelişiyordu.

4
Ayrıca vücudunda kızarıklıklar vardı. Tedavisi olmayan hastalığın aynı zamanda ölümcül olduğu biliniyor. Aile gerek kızlarını gerekse de kendilerini zorlu günler beklediğini biliyordu.

5
Courtney, Brenna ile dışarıya çıktığında insanların bakışlarına ve can yakıcı yorumlarına maruz kalıyor. Üzülse de görmezden gelmeye çalışıyor.

6

Ve işte küçük kızın şimdiki hali...

Ve işte küçük kızın şimdiki hali...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Suratında Deformasyon ve Yaralarla Doğan Bebeğin Hayata Tutunma Öyküsü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi