Son Dakika Haberleri: Sürgündeki Cem Uzan'ın Son Hali Şaşırttı!

Sürgündeki Cem Uzan'ın Son Hali Şaşırttı!

3 yıl önce

1
Paris'te kaçak hayatı yaşayan Cem Uzan, Twitter hesabından paylaştığı son görüntüsüyle şaşırttı. Kilo alan Cem Uzan, hayli de yaşlanmış görünüyor. 56 yaşında olan Cem Uzan, 60'a merdiven dayamak üzere. Doğal olarak yılların izi artık görünümüne de yansımış durumda. Uzan, sık sık twitter hesabından Türkiye hasretini dile getirip kızı Yasemin ve oğlu Emre Renc Uzan ile olan görüntülerini paylaşıyor. Paris'te evlendiği son eşi Fanny Uzan, Türkiye'ye gelip giderken o tutuklanırım korkusu ile yerinden kımıldayamıyor.

2
Cem Uzan geçtiğimiz günlerde eşi Fanny Uzan'ın İstanbul'da çekilmiş fotoğrafını da paylaşmıştı. Peki Cem Uzan'ın son karısı Fanny Uzan kimdir? Eşi ve çocukları hakkında bilgiler de aktaralım.

3
Cem Uzan yurt dışına kaçtıktan sonra orada yeni bir evlilik yaptı. Son eşinin tam ismi Fanny Blanchelande. Cem Uzan Fanny, ile 2012 yılında evlendi.

4
Cem Uzan'ın eski eşleri kimdir? : Üç kez evlenen Cem Uzan ilk evliliğini Feyyaz Berker'in kızı Şebnem Berker'le yapmıştı. Cem Uzan'ın bu evlilikten Sinan Kemal ve Dilara Gizem adlarında 2 çocuğu var.

5
Cem Uzan ikinci evliliğini ise Renç Koçibey'in kızı Alara Zeynep Koçibey'le yaptı. Cem Uzan'ın bu evliliği en uzun soluklu evliliği oldu. Ancak karısı Alara Koçibey ile de sonu boşanma masası oldu. Boşanmaları Cem Uzan firari durumu geldikten sonra 2009 yılında gerçekleşti. Cem Uzan'ın bu evliliğinden çocukları oldu.

6
Cem Uzan'ın gözdesi olan ve Paris'te yanından ayırmadığı oğlu Emre Renç ile kızı Yasemin Paris, Alara Koçebiy ile olan evliliğinden dünyaya geldi.

7
Cem Uzan son eşi Fanny Fanny Blanchelande ile 28 Kasım 2012 tarihinde evlendi. Cem Uzan'ın son karısı kariyer yapmış bir takı tasarımcısı.

8
Geçtiğimiz günlerde 18 yaşındaki gençlik halini paylaşan Cem Uzan'ın sosyal medya hesabına koyduğu son görüntülere de bakın deriz. İşte kaçak hayatı yaşayan Cem Uzan'ın eşi ve çocukları ile olan Paris hayatı...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34Haber Yayın Tarihi: 18.04.2017 10:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!