Survivor 2017 Gönüllülerde Kim Kimdir? - Son Dakika

Survivor 2017 Gönüllülerde Kim Kimdir?

1
ESER WEST
ESER WEST
Aksanı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Eser West, 1990 yılında New York'ta dünyaya geldi.

2
BERNA KEKLİKLER
BERNA KEKLİKLER
27 yaşında olan Berna Keklikler, Almanya'da doğdu. İstanbul'da kardeşiyle birlikte hayatını sürdüren ve Almanya'da düzenlenen Miss Turkuaz Germany Yarışması'nı kazanan yarışmacı, ekonomi alanında eğitim gördü. Fitness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgileniyor. Aynı zamanda oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

3
Ünver, lise eğitimini ise Bayrampaşa semtinde bulunan Sabit Büyükbayrak Lisesi'nde tamamlayarak mezun oldu. Ünver'e Göz6 yarışması süresince başta Kasımpaşa gibi farklı semtlerden de destek gelmişti. Ünver ise 'Semtlerin efendisi, efendilerin semti Kasımpaşa'ya çok teşekkürler' sözleriyle bu desteğe karşılık verdi. Gümrük komisyonculuğu ve amatör olarak futbolculuk yapan Ünver, en büyük hayalini ise futbolcu menajeri olmak olarak açıkladı.

4
ELİF ŞADOĞLU
ELİF ŞADOĞLU
Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir Let's Club'da spor ve yaşam merkezi alanında Fitness Eğitmenliği yapmaktadır.

5
FULYA ŞAHİN
FULYA ŞAHİN
30 Ekim 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Fulya Şahin, Trakya Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu'nda (BESYO) eğitimini gerçekleştirdi. Futbol antrenörlüğü, hentbol kaleciliği ve atletizm gibi alanlarda kendisini yetkin olarak tanımlayan Şahin, Survivor yarışmasına katılan iddialı isimlerden birisi olduğunu ifade ediyordu. Maalesef ilk haftadan elendi.

6
'Türkiye Bikini üçüncüsü' ve kişisel antrenördür.

7
Çetinkaya, Ordu Milli Takım kaptanlığı yapmıştır. Sonra da abisi ile beraber Ankara'da Grup Rekos BESYO Hazırlık Kursu işine başlamıştır.

8
OGEDAY GİRİŞKEN
OGEDAY GİRİŞKEN
1.84 boyunda ve 80 kilo ağırlığındaki Ogeday, kürek milli takımında ülkemizi temsil etmektedir.

9
TUĞÇE MELİS DEMİR
TUĞÇE MELİS DEMİR
Tuğçe Melis Demir 1994 yılında İzmir'de doğmuştur. Eğitimini İzmir'de tamamlayan Tuğçe Melis Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Tuğçe Melis Demir eğitim hayatının yanında sporla da ilgilenmektedir. Ana spor dalı ise buz hokeyidir. ODTÜ buz hokeyi takımında oynayan Tuğçe Melis Demir ayrıca milli takım buz hokeyi oyuncusudur.

10
BURÇAK TUNCER
BURÇAK TUNCER
Burçak Tuncer 6 Nisan 1992 doğumludur. Survivor 2017'nin Gönüllüler takımındaki yarışmacı Burçak Tuncer İzmir Karşıyaka doğumludur. Survivor Burçak Tuncer, ilkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi'nde okumuştur. Burçak Tuncer üniversite eğitimini de İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde okumuştur. Burçak Tuncer, eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalıyla ilgilenmiştir. Yeteneği doğrultusunda devam eden Burçak Tuncer, resim dalında birincilik ödülleri kazanmıştır. Tüm bunların yanı sıra Burçak Tuncer, kişisel resim sergisini Çeşme Sanat Galerisi'nde açtı.

11
Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West ABD'den Türkiye'ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katıldı. 1.75 boyunda olan damat adayı 80 kilo ağırlığına sahip Eser West yarışmada Cansel Çördük ile aşk yaşadı, ancak çift birinci olmalarına rağmen ödülü kabul etmedi ve evlenmek yerine ödülü diğer yarışmacılara devretti. La Guardia Communitiy College Üniversitesi'nde eğitim hayatını tamamlayan Eser West bir süre önce Hande Yener'in klibinde yer aldı.

12
VOLKAN ÇETİNKAYA
VOLKAN ÇETİNKAYA
"Survivor'da emir komuta bende" diyerek yeri göğü inleten, beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Milli takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya'nın sporcu bir kimliğinin olduğu ve vücut sporlarıyla uğraştığı öğrenildi.

13
DENİSA
DENİSA
Gerçek adı Deniz Gültekin'dir. 19 yaşındaki Denisa İzmirlidir.

14
Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Keklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, voleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor. Tanıtım bölümünde iddiasını “Yapamaz dediler, şampiyon oldum. Survivor şimdi sıra sende!” sözleriyle ortaya koydu.

15
GÖKHAN GÖZÜKAN
GÖKHAN GÖZÜKAN
Survivor Gökhan Gözükan 34 yaşında, 1.92 boyunda ve 86 kilodur. Seda İnci ile nişanlıdır.

16
Boks ile yakından ilgilenen Gökhan Gözükan, vücut geliştirme ile de ilgileniyor.

17
ERDİ ÜNVER
ERDİ ÜNVER
TV 8 ekranlarında yayınlanan, Göz6 yarışmasına katılan Erdi Ünver, bu yarıştan erkek takımının şampiyonu olarak ayrılarak Survivor'a gitmeye hak kazandı. Ünver, Göz6 yarışmasında ani çıkışları ve kendine olan özgüvenini her fırsatta dile getirmesi nedeniyle geçtiğimiz sezonki yarışmacılardan Semih Öztürk'e benzetilmişti. Öztürk ise "Şans Erdi'yle olsun" olsun diyerek Ünver'e destek oldu. 1988 yılında İstanbul'da doğan Ünver, aslen Kırklarelilidir. Hayatı Bayrampaşa semtinde geçen Ünver, her fırsatta semtine sevgisini dile getiriyor.

18
Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

19
Şahin, daha önce THY'de hostes olarak da çalışmış.

20
Dünya gençler kürek şampiyonu olarak tanınıyor.

Haber Yayın Tarihi: 27.01.2017 10:09

Son Dakika Survivor 2017 Gönüllülerde Kim Kimdir? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor