Survivor 2018 Finalistleri Belli Oldu! İşte O İsimler - Son Dakika

Survivor 2018 Finalistleri Belli Oldu! İşte O İsimler

30.06.2018 08:16

Survivor büyük finali sonunda geldi çattı. Survivor'da Hilmicem ve Anıl finale isimlerini yazdırmıştı. Diğer iki isim de yarı finalde belli oldu. 4 kişi arasında SMS oylaması yapıldı. Turabi, Adem, Damla ve Nagihan arasındaki SMS oylamasında diğer iki finalist Adem ve Nagihan oldu.

1
Survivor'da aylardır süren mücadelede sona gelindi. Nefesler tutuldu ve tüm izleyenler merakla Kıbrıs büyük finalini bekliyor. Kıbrıs'ta canlı yayınla gerçekleştirilen yarı final SMS oylaması ile Nagihan Karedere, Adem Kılıççı, Turabi Çamkıran ve Damla Can arasından iki kişi daha finale yükseldi, iki kişi ise şampiyonluk hayallerine veda etti.

2
Dominik'te geçtiğimiz günlerde oynanan oyunlar ile direk finale kalan iki yarışmacı belli olmuştu. İlk oyunun kazananı Hilmicem İntepe ve ikinci oyunun kazananı Anıl Berk Baki doğrudan final koltuklarından ikisinin sahipleri olmuşlardı.

3
Diğer iki isim ise Kıbrıs'ta gerçekleştirilen yarı finalde belli oldu. 4 yarışmacı arasında 29 Haziran 2018 Cuma akşamı SMS oylaması yapıldı. Turabi, Adem, Damla ve Nagihan arasında heyecan dolu bir SMS oylaması yaşandı. Şampiyonluk hayallerine veda eden iki kişi Damla ve Turabi, büyük finale yükselen iki kişi ise Adem ile Nagihan oldu.

4
TURABİ SÜRPRİZİ
TURABİ SÜRPRİZİ

Daha önce Survivor'da iki kez şampiyon olan Turabi Çamkıran, Survivor 2018'de finale kalamadan yarı finalde elendi.

5
ADEM
ADEM
6
HİLMİCEM
HİLMİCEM
7
ANIL
ANIL
8
NAGİHAN
NAGİHAN

Son Dakika Survivor 2018 Finalistleri Belli Oldu! İşte O İsimler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement