Survivor 2020'nin kazananı Cemal Can oldu! İşte alacağı ödül - Son Dakika

Survivor 2020'nin kazananı Cemal Can oldu! İşte alacağı ödül

15.07.2020 10:59

Survivor 2020'de Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasındaki final nefesleri kesti ve 5 aydır süren yarışmanın galibi Cemal Can Canseven oldu. Tüm Türkiye'nin canlı yayında nefeslerini tutarak izlediği fenomen yarışmada şampiyon Cemal Can'ın kazandığı para ödülünün ise 500 bin TL olduğu tahmin ediliyor.

1
Dün gece Survivor takipçileri şampiyonun kim olacağını merak içersinde bekledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Barış ile Cemal Can arasındaki SMS oyları açıklandı ve daha fazla oyu alarak Survivor 2020 şampiyonu seçilen isim Cemal Can Canseven oldu.
2
TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da geçtiğimiz yıl birincisinin ödülü 500 bin TL olmuştu. Ancak bu yıl da 500 bin TL ödül verilmesi bekleniyor.
3
Ada hayatında duygusallığıyla bilinen aynı zamanda parkurlarda gösterdiği performansla da dikkatleri üzerine çeken Cemal Can şampiyonluğun ardından göz yaşlarına hakim olamadı.
4
Şampiyon olan Cemal Can şu açıklamayı yaptı: "Burada iki kazanan var. Hayalim gerçek oldu. Tek bir şey söyleyeceğim hayallerinizin peşinden gidin. Hayat çok kısa birbirinizin kalbini kırmayın"
5
Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Cemal Can Canseven'in annesi Rizeli, babası ise Selanik göçmenidir. Cemal Can Canseven'in 2013 yılında üniversite hayatı başlamıştır. Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okuyor.
6
Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Survivor Cemal Can, üniversiteyi kazanmasıyla İstanbul'a yerleşti. Burada arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ'lik eğitimi almaya başladı. Cemal Can, beraber videolar çektiği Danla Biliç'i üniversite yıllarından tanıyor. Şimdilerde DJ'lik yapan Cemal Can, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.

Son Dakika Survivor 2020'nin kazananı Cemal Can oldu! İşte alacağı ödül - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (36)
  • Some times: Cemelcan Sercanı potaya yazarak gözümden düştü. 6 dokunulmazlıktan 5ini alan bir insanı potaya sokmaya insan utanır. O yüzden gönlüm senden yana hiç olmadı. Cevap Yaz 8 4 Yayından Kaldır
  • zirtowski: ciddiye alınacak bir yarışma değil daha çok magazin programı gibi dedikodular yalandan kavgalar falan olan bir yapım yoksa gercek fiziksel güc kuvvet isteyen yarışma olsa can efendi ilk haftayı zor çıkarırdı Cevap Yaz 17 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement