Son Dakika Haberleri: Survivor'da Aşk İddialarına Yanıt!

Survivor'da Aşk İddialarına Yanıt!

7 yıl önce

Irmak ile aramızda...

1
Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontuç'un, şu an 'Survivor'da 'Ünlüler Takımı'nda yarışan Irmak Atuk ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.
2
Survivor çekimleri için bulunduğu Panama'dan İstanbul'a döndüğünde bu iddiaları öğrenen Esat Yontuç, büyük bir şaşkınlık yaşadı.
3
Bu dedikoduların nasıl çıktığını anlamadığı belirten Yontuç, "Irmak ile aramızda aşk yaşanması mümkün değil. Bu haberler bizi çok üzdü" dedi.
4
Güzel manken ile Yontuç'un ilişkisinin yarışmadan önce başladığı ve bundan sonra Atuk'un, Panama'da yapılan 'Survivor'a katılmaya karar verdiği konuşulmuştu.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 18.05.2013 02:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu