Survivor'da kıran kırana mücadelede yarı finale kalan isim belli oldu - Son Dakika

Survivor'da kıran kırana mücadelede yarı finale kalan isim belli oldu

24.06.2021 10:26

Survivor'da final için geri sayım başladı. Yarı final için Ayşe ve Aleyna birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Kıran kırana geçen mücadelede sona yaklaşılırken Aleyna'yı 10'a 3'lük bir skorla mağlup etmeyi başaran Ayşe yarı finale yükselen isim oldu.

1
Survivor'ın dün akşamki bölümü nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Final için geri sayımın başladığı yarışmanın son bölümünde kıran kırana bir mücadele vardı. Kazanan isim yarı finali garantiledi.

2
Yarışma sırasında İsmail Aleyna'ya sık sık moral vermeye çalıştı. Aleyna ve Ayşe'nin karşı karşıya geldiği parkurda yarışmacılar kazanmak için yarıştı.

3
Yarışmada Ayşe'nin skoru elinde tutan ve önde olan taraf olması gerilimin artmasına sebep oldu. Ayşe'nin gerisinde kalan Aleyna ise bu duruma sinirlendi.

4
Parkuru önde götüren Ayşe cephesinde ise yüzler gülüyordu. Kazanmasına ramak kalan Ayşe'yi Poyraz "Çok tehlikesin" sözleri ile motive etti. Tekrar yarış alanına dönen Ayşe, galibiyeti göğüsledi.

5
Aleyna'yı 10'a 3'lük bir skorla mağlup etmeyi başaran Ayşe, kazanan taraf oldu. Sevinç çığlıkları atan Ayşe yarı finale yükselen isim oldu. Poyraz Ayşe'yi "Eline emeğine sağlık" diyerek tebrik etti.
6
Ayşe konseyde yaptığı açıklamada, "Burada kendimi buldum. Bir hedefim daha var. Poyraz ile beraber final koltuğuna oturmak. Onun elenmesini hiç istemiyorum. Yol arkadaşım oldu. İkimizden hangisi kazansa da ben mutlu olacağım." sözlerini kullandı.
7

Son Dakika Survivor'da kıran kırana mücadelede yarı finale kalan isim belli oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement