Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? - Son Dakika

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor?

31.03.2020 15:30

Ünlüler ve Gönüllüler takımının kıran kırana mücadelesine sahne olan Survivor'da, Yasin ve Evrim'in sürpriz yakınlaşması yarışmaya damga vurdu. İkilinin arasında geçen diyalog "Ufukta aşk mı var?" sorularının sorulmasına neden oldu.

1
Survivor'da son haftalarda ödül oyunlarının çoğunu kaybeden gönüllüler takımı adada açlıkla mücadele ediyor. Bu durumun en çok etkilediği isim ise Yasin Obuz oldu. Dış görünüşünden çok zayıfladığı belli olan Yasin'e, takım arkadaşları da şaka yollu takıldılar.
2
Evrim Keklik, Yasin'e, "Böyle çok tatlı ve yakışıklı olmuşsun Yasin, sakın kilo alma" sözleri hem yarışmaya hem de sosyal medyaya damga vurdu. Evrim'in bu sözleri, ikilinin aşk yaşadığı söylentilerine yol açtı.
3
Yasin ise Evrim'e bu konuyla ilgili şöyle dert yandı: '88 kiloydum geldiğimde, 73-74 kilo hissediyorum kendimi. 35-40 günde bu kadar kilo vermek de iyi değil. Hiperaktifim ama güç kalmadı. Benim gibi bir azmanın sesi çıkmıyorsa büyük sıkıntı vardır."
4
'MasterChef Türkiye' 2019 yarışmasıyla adından sıkça söz etriren Yasin Obuz, Survivor'da da başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

5
Survivor 2020 programına katılmadan evvel Instagram hesabında "İnsanın asıl karakteri eline güç geçtiğinde ortaya çıkar" notunu yazan Keklik, Survivor'da geçirdiği 5. günde hüngür hüngür ağlayarak herkesi şoke etmişti.
6
Keklik ağlayarak yarışmada yaşadığı zorlukları şu sözlerle file getirmişti; "Gerçekten çok kötüyüm. Bunları annem görmesin tamam mı, lütfen. Önce buraya gelip bir gün deneme yapsaydık, yemin ederim yarışmaya katılmazdım. Çok zor. Ağlayamıyorum, gücüm yok, İnsanlardan utanıyorum. Su içmek mide bulandırıyor, coconut yemek ishal yapıyor. Minderde oturmak istiyorum. Gerçekten moralim çok bozuk. Bana lütfen insan gibi bir çay, kahve verebilir misiniz?"
7
8
9
10

Son Dakika Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti