Survivor'daki aşkından bebek bekleyen Ivana Icardi, yıllardır küs olduğu ailesine zeytin dalı uzattı - Son Dakika

Survivor'daki aşkından bebek bekleyen Ivana Icardi, yıllardır küs olduğu ailesine zeytin dalı uzattı

18.02.2021 16:15

PSG forması giyen Mauro Icardi'nin İspanya'da katıldığı Survivor'la adını duyuran kardeşi Ivana Icardi, yarışmada tanışıp aşk yaşamaya başladığı Hugo Sierra'dan bebek bekliyor.

1
Geçtiğimiz hafta müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyuran Ivana Icardi, İtalya'da yayınlanan televizyon programı Non è la D'Urso'ya katıldı ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
2
Uzun yıllar küs olduğu babası Juan Icardi ile yakın zamanda barışan Ivana, arasının bozuk olduğu kardeşi Mauro ile henüz barışamadığını söyleyerek, "Maalesef kardeşimle konuşamadım, her şey aynı."
3
"Bu konuda yorgunum ve daha fazlasını yapabileceğimi sanmıyorum. İlerleme kaydetmemiz çok zor."
4
"Mauro'yu çok seviyorum ve televizyon yerine bazı şeyleri bizzat yüzüne karşı anlatmak istiyorum. Bir yeğeni olacak onun Wanda'dan olan iki kızını görmeyi çok isterim."
5
"Hayatımın bu bölümünde çok mutluyum ve bu mutluluğumu onunla da paylaşmak isterim" şeklinde konuştu."
6
Mauro Icardi'nin yanı sıra eşi Wanda Nara'yla da konuşmayan Icardi, yengesine zeytin dalı uzatarak, "Wanda ile olanları unutmaya, affetmeye ve barışmaya hazırım."

7
"Savaşmanın bir faydası yok. Wanda ile barışmak zorunda kalırsam, yaparım. Gerginliğe artık gerek yok" ifadelerini kullandı.
8
Wanda Nara ile Ivana Icardi'nin birbirlerini sevmediği ve uzun süredir konuşmadıkları bilinirken, medya aracılığı ile birbirlerine gönderdikleri mesajlar uzun süre gündemden düşmemişti.
9
Icardi'nin eşi Nara, basına verdiği demeçte Ivana'yı açık bir şekilde uyarmış ve ailesi hakkında açıklama yapmamasını söylemişti. Ivana Icardi de Wanda Nara'yı, ağabeyi Mauro'yu kendisinden uzak tutmakla suçlamıştı.
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Survivor'daki aşkından bebek bekleyen Ivana Icardi, yıllardır küs olduğu ailesine zeytin dalı uzattı - Son Dakika


Advertisement