Survivor'ın ayrılmaz ikilisi yine yaptı yapacağını! Hem hayranları mutlu oldu hem de depremzedeler - Son Dakika

Survivor'ın ayrılmaz ikilisi yine yaptı yapacağını! Hem hayranları mutlu oldu hem de depremzedeler

08.11.2020 10:33

Survivor 2020 yarışmacıları Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, İzmir'deki depremzedeler için yardım videosu çekti. Kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarından yardım yapmaları konusunda ricada bulunan ikili bu hareketleriyle büyük takdir topladı. Yağcı ve Bölükbaşı 1 saat içinde büyük bir iş başardı.

1
Survivor 2020 sonrası haklarında aşk yaşadıklarına dair haberler çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı bu kez bambaşa bir konu ile gündeme geldi.

2
Aşk yaşadıkları konuşulan ikili İzmir depremi sonrası depremzedeler için harekete geçti.
3
Video çekme amaçlarını açıklayan Barış Murat Yağcı, "Bu tip durumlarda ülkece her zaman çok güzel birlik olup, birbirimize destek oluyoruz. Biz bu durumu daha etkili hale getirmek ve farkındalığı arttırarak insanlara yardım yapma yollarını göstermek için sevgili Nisa Bölükbaşı ile birlikte bir video hazırladık. Sokağa çıkıp, bizimle fotoğraf çekmek, tanışmak isteyen insanlardan bağış yapmalarını istedik. Hiç kimse bizi kırmadı" açıklamasında bulundu.
4
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'yı karşılarında görenler kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

5
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. Barış ve Nisa bu anlamlı destek sonrası büyük takdir topladı.
6
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın bir süredir aşk yaşadıkları iddia ediliyordu. İddialar sonrası suskunluğunu ilk bozan Barış Murat Yağcı olmuştu.
7
Yağcı, "Biriyle görüntülenemiyorsam sevgilim yok demektir. Başımda böyle bir menajer olduktan sonra ilişki yaşamamın şansı yok. Böyle bir şeyin PR'a dökülmesi kadar mantıksız bir yaklaşım olamaz. Şu an iş odaklı olduğum için zaten bir kız arkadaşım yok. Olursa zamanla o da ortaya çıkar" şeklinde konuştu.

8
Aralarındaki ilişki hakkında çok konuşmayan ancak sürekli birlikte vakit geçiren ikiliden Nisa Bölükbaşı'nın Barış Murat Yağcı'nın yanına taşındığı iddia edildi.

9
Yağcı bu iddiayı yalanlayarak "Bu tarz haberlerin artık bir son bulması lazım. Nisa'nın yaşı daha çok küçük ve ailesi de yıpranıyor" açıklamasını yaptı.
10
11

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Survivor'ın ayrılmaz ikilisi yine yaptı yapacağını! Hem hayranları mutlu oldu hem de depremzedeler - Son Dakika


Advertisement