Survivor'ın dişli rakipleri Cemal Can ve Barış'tan gülümseten diyalog: İyi ki seni tanıdım uzun adam - Son Dakika

Survivor'ın dişli rakipleri Cemal Can ve Barış'tan gülümseten diyalog: İyi ki seni tanıdım uzun adam

17.07.2020 10:26

Survivor 2020'yi ikinci bitiren Barış Murat Yağcı ile yarışmanın şampiyonu Cemal Can arasında geçen diyalog hayranlarını gülümsetti. Cemal Can'ın "İyi ki tanıdım seni uzun adam" yorumuna Barış ilginç bir karşılık verdi.

1
Survivor 2020'de Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı arasındaki final nefesleri kesti ve 5 aydır süren yarışmanın galibi Cemal Can Canseven oldu.

2
Tüm Türkiye'nin canlı yayında nefeslerini tutarak izlediği fenomen yarışmada şampiyon Cemal Can ile yarışmayı ikinci bitiren Barış Murat Yağcı arasındaki diyalog sosyal medyaya damga vurdu.

3
Survivor'a damga vuran isimlerin başında gelen Barış Murat Yağcı, sosyal medya hesabından yarışmayla ilgili duygularını ifade eden bir video yayınladı.
4
Survivor'da üstün bir performans zorlayarak finale kadar gelen Barış Murat Yağcı duygularını şu sözlerle dile getirdi: "Hayatımın en güzel tecrübesiydi. Çok güzel anılar ve insanlar biriktirip, tüm gücümle mücadele ettiğim ada, yeni maceramın başlangıcı oldu."

5
"Başta bu fırsatı bana veren Sevgili Acun Abime sonsuz teşekkür ediyorum. Siz görmeseniz bile kamera arkasında gecesini gündüzüne katan, emek veren ve biran bile yüzlerinden tebessüm eksik olmayan Acun Medya ekibinden Allah razı olsun, iyi ki sizleri tanıdım."

6
"Birlikte mücadele ettiğim tüm yarışmacı arkadaşlarımı ve 1. olan Cemal Can'ı tüm kalbimle tebrik ediyorum. Ülkeme döndüğümde hayal bile edemeyeceğim kadar büyük, sevgi dolu bir aileye sahip olduğumu gördüm, çok şaşırdım ve mutlu oldum."

7
"Benim yanımda olan, bana destek veren ve en önemlisi de bana sonuna kadar güvenen siz güzel insanlar lütfen hakkınızı helal edin! Sizi harbiden çok seviyorum ya."
8
Barış'ın bu paylaşımına şampiyon Cemal Can'dan yorum gecikmedi. Adadaki naifliği ile bilinen aynı zamanda parkurlarda gösterdiği performansla da dikkatleri üzerine çeken Cemal Can, "İyi ki seni tanıdım uzun adam" yorumunu yaptı.
9
Barış'ın Cemal Can'a cevabı ise her iki tarafın da fanlarını güldürdü.

Son Dakika Survivor'ın dişli rakipleri Cemal Can ve Barış'tan gülümseten diyalog: İyi ki seni tanıdım uzun adam - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500
Advertisement