Survivor'ın Dudak Uçuklatan Maliyeti - Son Dakika

Survivor'ın Dudak Uçuklatan Maliyeti

08.04.2013 09:33

1
Şu sıralar yarışma programları ile gündemde olan Ilıcalı, yapımcılığını üstlendiği Survivor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
Ilıcalı, bir televizyon efsanesine dönüşen Survivor 'ın bilinmeyenelerini de ortaya döktü ve Survivor'ın maliyetini açıkladı.
3
Survivor'ın pahalı bir yapım olduğunu belirten Ilıcalı 'Abartısız söylüyorum bu yıl maliyeti 16 milyon TL'yi buldu. Bunun yaklaşık 3 milyonu konaklama ücretimiz. 150 kişilik bir ekiple 90 gün Panama'da kalacağız.' dedi.
4
Ilıcalı, Ünlüler takımındaki isimlerin de iddia edildiği gibi astronomik rakamlar almadığını söyledi.
5
Yarışmaya katılan ünlülerin aldığı rakamın mesleklerini icra ettikleri zaman aldığından fazla olmadığını söyleyen ünlü televizyoncu; 'Yarışmada bulundukları sürede çalışmış olsalardı, ne kazanacaklarsa onu alıyorlar.' dedi.
6
Acun Ilıcalı Taner Tolga Tarlacı'nın tweet'leriyle ilgili olarak ise 'Nihat ve Taner ödül oyununu kazandılar. Otele gittiler. Orada ne yaşadıkları beni bağlamaz. Çünkü yarışmacıları adım adım takip etmiyorum.' açıklamasını yaptı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Survivor'ın Dudak Uçuklatan Maliyeti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement