Son Dakika Haberleri: Survivor'ın ünlü adasında 12. ölüm! Sebebi açıklanamıyor

Survivor'ın ünlü adasında 12. ölüm! Sebebi açıklanamıyor

5 ay önce

Türkiye'nin Survivor yarışmasıyla tanıdığı Dominik Cumhuriyeti'nde, kızlarıyla tatile giden 46 yaşındaki Khalid Adkins, böbrekleri iflas ettiği için hayatını kaybetti. Bu sene Dominik Cumhuriyeti'nde ölen 12. kişi oldu.

1
Bu sene Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen 12. ölümden biri olan Khalid Adkins, hastalandıktan sonra böbrek yetmezliğinden hayatını kaybetti. FBI, art arda ölen vatandaşların metil alkol veya böcek ilacı ile bulaşmış bir virüs yüzünden olabileceğini düşünüyor.
2
Turizmi bile etkiledi
Turizmi bile etkiledi
Dominik'te yaşanan bu gizemli ölümler ve hastalanan kişi sayısının artmasından sonra turizmde yüzde 74 düşüş görüldü.
3
Çığlıkları uçağı inletti!
Çığlıkları uçağı inletti!
Khalid, ABD'nin Kolorado eyâletinin başkenti Denver'deki evine uçacağı uçağa bindiğinde fenalaştı. Acı içinde çığlık atan Khalid, Dominik Cumhuriyeti'nin başkenti Santo Domingo'da hastaneye kaldırıldı. Khalid'in kız kardeşi "Khalid'i hemen Santo Domingo'ya transfer ettiler ve hastanede nefes almasının kötü olduğunu ve böbreklerinin başarısız olduğunu" söylediler. Khalid'in bacağının şiştiği, kusma ve ishal yaşadığı söylendi. Ertesi akşam, Khalid'in ailesi, Khalid'in cenaze masraflarına yardım edilmesi için GoFundMe sayfasında paylaşım yaptı. "Harap haldeyiz. Bu güncellemeyi yapmak çok zor ama Halid'i kaybettik!" notunu düştü.
4
Khalid'in vücudu otopsi için Denver' götürülecek!
Khalidin vücudu otopsi için Denver götürülecek!
Khalid'in ailesi şunları söyledi: "Vücudunu eve götürmemiz her şey yardımcı olacak. Ona gerçekten ne olduğunu bilmek istiyoruz!" 20 ve 24 yaşındaki iki kızı, kendilerinin ve diğer aile üyelerinin, hastane personeli ile iletişim kurmak için mücadele ettiğini ve babalarının böbreklerinin neden bitik hale geldiğini kimsenin açıklayamadığını söyledi.
5
Khalid'in ardından 15 yaşındaki bir kız komaya girdi!
Khalidin ardından 15 yaşındaki bir kız komaya girdi!
Son ölüm dizisinin yanı sıra, 15 yaşındaki bir Arjantinli kız şu anda Dominik'i ziyaret ettikten sonra komaya girdi. Doktorlar bunun diyabetik bir durumdan kaynaklandığını söylese de ailesi durumun hiçbir geçmişi olşmadığını söylüyor. Adanın turizm bakanlığı dahil kimse tarafından açıklanamayan hastalık ve ölümler yüzünden FBI soruşturma başlattı.Haber Yayın Tarihi: 01.07.2019 04:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi!