Survivor'ın Gönüllülerinden Marcus Bakın Nereli? Sevgilisi Kim? - Son Dakika

Survivor'ın Gönüllülerinden Marcus Bakın Nereli? Sevgilisi Kim?

10.02.2018 08:40

Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Marcus dikkat çekiyor. Peki Marcus kimdir ve nereli gerçek soyadı ne biliyor musunuz? Marcus'un gerçek ismi Yiğit Marcus Aral. Yazılım mühendisi olan Survivor Marcus lüks hayatı ve sevgilisi Daniella Karlsson ile dikkat çekiyor...

1
Survivor gönüllüler takımının en dikkat çeken ismi Marcus olacak gibi görünüyor. Farklı tarzı ile öne çıkan Marcus'un tam ismi Yiğit Marcus Aral. Instagram hesabından lüks br hayat ve güzel bir sevgili portresi ile öne çıkan Yiğit Marcus Aral'ın asıl işi yazılım mühendisliği.

2
ABD'de yaşayan Yiğit Marcus Aral hakkında çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Survivor olan Marcus eğitimini University Of Miami'de tamamlamış. Görüntüdeki kişi annesi Nevin Aral. İstek Vakfı'nda eğitmenlik yapan Nevin Aral, Muğla'da yaşıyor.

3

Bir süre Türkiye'de yaşayan Marcus asıl mesleği yerine sahne hayatına yönelmiş. Şansını podyumlarda deneyen Marcus, İstanbul'da bir model ajansında 3 yıl çalışmış. Şöhretin kapılarını modellikle aralayamayan Marcus sonunda asıl işine dönüş yapmış.

4
MARCUS'UN SEVGİLİSİ KİMDİR
MARCUSUN SEVGİLİSİ KİMDİR
2010 yılında California'ya yerleşen Marcus, kendine ait bir yazılım şirketini yönetiyor. Marcus'un instagram hayatında lüks bir hayat göze çarpıyor. Marcus'un sevgilisi de bu hayata uygun bir profil çiziyor. Danialla Karlsson isimli sevgilisi güzelliği ve Adriana Lima'ya olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika Survivor'ın Gönüllülerinden Marcus Bakın Nereli? Sevgilisi Kim? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor