Survivor'ın Gönüllülerinden Marcus Bakın Nereli? Sevgilisi Kim? - Son Dakika

Survivor'ın Gönüllülerinden Marcus Bakın Nereli? Sevgilisi Kim?

3 yıl önce

Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Marcus dikkat çekiyor. Peki Marcus kimdir ve nereli gerçek soyadı ne biliyor musunuz? Marcus'un gerçek ismi Yiğit Marcus Aral. Yazılım mühendisi olan Survivor Marcus lüks hayatı ve sevgilisi Daniella Karlsson ile dikkat çekiyor...

1
Survivor gönüllüler takımının en dikkat çeken ismi Marcus olacak gibi görünüyor. Farklı tarzı ile öne çıkan Marcus'un tam ismi Yiğit Marcus Aral. Instagram hesabından lüks br hayat ve güzel bir sevgili portresi ile öne çıkan Yiğit Marcus Aral'ın asıl işi yazılım mühendisliği.

2
ABD'de yaşayan Yiğit Marcus Aral hakkında çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Survivor olan Marcus eğitimini University Of Miami'de tamamlamış. Görüntüdeki kişi annesi Nevin Aral. İstek Vakfı'nda eğitmenlik yapan Nevin Aral, Muğla'da yaşıyor.

3

Bir süre Türkiye'de yaşayan Marcus asıl mesleği yerine sahne hayatına yönelmiş. Şansını podyumlarda deneyen Marcus, İstanbul'da bir model ajansında 3 yıl çalışmış. Şöhretin kapılarını modellikle aralayamayan Marcus sonunda asıl işine dönüş yapmış.


4
MARCUS'UN SEVGİLİSİ KİMDİR
MARCUSUN SEVGİLİSİ KİMDİR
2010 yılında California'ya yerleşen Marcus, kendine ait bir yazılım şirketini yönetiyor. Marcus'un instagram hayatında lüks bir hayat göze çarpıyor. Marcus'un sevgilisi de bu hayata uygun bir profil çiziyor. Danialla Karlsson isimli sevgilisi güzelliği ve Adriana Lima'ya olan benzerliği ile dikkat çekiyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karantinada canı sıkılan Bella, çamaşırsız giydiği ceketi ile yürek hoplattı Böbrek nakli yaptırdığı hastaneyi unutmadı! Selena Gomez'den yüklü korona bağışı Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti Mucizevi ürünlerle evde uygulayabileceğiniz basit yöntemler, ellerinizi ipek gibi yapacak Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti