Survivor'ın olaylı yarışmacısı Ivana Icardi'nin son hali şaşırttı! Tam 14 kilo aldı - Son Dakika

Survivor'ın olaylı yarışmacısı Ivana Icardi'nin son hali şaşırttı! Tam 14 kilo aldı

Survivor sonrası cinsel ilişki skandalıyla gündeme gelen Ivana Icardi, son görüntüsüyle şaşırttı. Icardi yarışmadan elendikten sonra tam 14 kilo aldı. Icardi durumu, "Kontrolsüz şekilde beslendim" diyerek açıkladı.

1
İspanya'daki Survivor programına katılan PSG forması giyen Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi gündemden düşmüyor.
2
Ivana Icardi'nin Survivor'dan elendikten sonraki görüntüsü ile şaşkına çevirdi. Arjantinli model yarışmadan sonra tam 14 kilo aldı.
3
Kilo almasıyla ilgili konuşan Ivana, "Dürüst olayım. 3 ay boyunca istediğim hiçbir şeyi yiyemedim. Döndüğümde bedenim her şeyi istedi. Belki kontrolsüz şekilde beslendim."
4
"1.5 ay içerisinde normal kiloma geri döndüm. Kaybettiğim tüm kilomu ve fazlasını geri aldım. Yemek yemekten aldığım zevk paha biçilemez" ifadelerini kullandı.
5
Ivana, geçtiğimiz günlerde Survivor'da aşk yaşadığı ancak elendikten sonra ayrıldığı Hugo Sierra'yla barışmıştı.

6
Survivor'da dolu dizgin bir aşk yaşamasına karşın Icardi ile Sierra'nın arası yarışmadan sonra bozulmuş ve ikili ilişkilerine son vermişti.

7
Hatta Ivana Icardi'nin başka bir yarışmacı ile cinsel ilişkiye girdiği de iddia edilmişti.
8
Yaşanan bu olaylardan sonra Ivana Icardi ile Hugo Sierra, ilişkilerine ikinci bir şans daha vermişti.

9
Barışan ikili son günlerde sık sık kameralara yakalanırken mutluluklarını da gözler önüne sermişti.
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı