Survivor sonrası cinsel ilişki skandalıyla gündeme gelen Ivana Icardi, yarışmadaki aşkına geri döndü - Son Dakika

Survivor sonrası cinsel ilişki skandalıyla gündeme gelen Ivana Icardi, yarışmadaki aşkına geri döndü

İspanya'daki Survivor yarışmasına katılan Ivana Icardi, yarışma sırasında aşk yaşadığı ancak elendikten sonra ayrıldığı Hugo Sierra'ya geri döndü. İkili, İcardi'nin başka bir yarışmacıyla cinsel ilişkiye girmesi gibi skandalların üzerine sünger çekerek, ilişkilerine ikinci bir şans daha verdi.

1
İspanya'daki Survivor yarışmasına katılarak dikkatleri üzerine çeken PSG'li Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi, yarışma esnasında bir başka yarışmacı Hugo Sierra ile aşk yaşamaya başlamış ve ilişkisi gündeme oturmuştu.
2
Survivor'da dolu dizgin bir aşk yaşamasına karşın Icardi ile Sierra'nın arası yarışmadan sonra bozulmuş ve ikili ilişkilerine son vermişti.
3
Hatta Ivana Icardi'nin başka bir yarışmacı ile cinsel ilişkiye girdiği de iddia edilmişti.

4
Yaşanan bu olaylardan sonra Ivana Icardi ile Hugo Sierra, ilişkilerine ikinci bir şans daha verdi.
5
Barışan ikili son günlerde sık sık kameralara yakalanırken mutluluklarını da gözler önüne serdi.

6
Mallorca'da tatil yapan çift son olarak, Sierra'nın oğlu Adara'yı görmek için Madrid'e gitti. Havalimanında kameralara yansıyan görüntüde Icardi ile Adara'nın ilk kez tanıştığı belirtildi.

7
Buluşmanın ardından Hugo Sierra ve Adara bir süre havalimanı girişinde eğlendikten sonra araçlarına binerek uzaklaştılar.
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Türk dizilerinin naif güzeli Aslı Enver, makyajsız pozuyla herkesi kendine hayran bıraktı İhanete rağmen değişimi görmezden gelmedi! Yolanthe'den çok konuşulacak Sneijder kararı İnsanın bıraktığı hasara doğanın mükemmel dokunuşu! Ağrı Dağı eteklerindeki renkli sulak alanlar hayran bırakıyor 35 milyon euroya alınan malikanenin kilerinden 30 yıllık çürümüş ceset çıktı Frikik vermekten çekinmiyor! Şarkıcı Rita Ora göğüslerinin göründüğü pozunu sansürsüz paylaştı