Survivor Yarışmacıları Hakkında Bilmedikleriniz - Son Dakika

Survivor Yarışmacıları Hakkında Bilmedikleriniz

02.05.2015 09:30

1
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Survivor All Star izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Peki Survivor yarışmacılarının nereli olduğunu, ne iş yaptıklarını biliyor musunuz? Survivor yarışmacılarının hakkındaki bilinmeyenleri sizler için derledik.

2
SERENAY AKTAŞ/ Survivor'ın golcü yarışmacısı... Survivor'da yarışacağını öğrenmeden önce Beşiktaş'a imzayı atmıştı. Ancak Acun Ilıcalı'dan gelen haberden sonra Survivor All Star'ın kadrosuna dahil olmuştur. Turabi gibi özlü sözlerde ustadır :) Serenay: "Bu kurtlar sofrasında ne onlar gibi çakallık yapacağım, ne de kendimi yedireceğim"

3
4
BOZOK GÖREN/ Survivor'ın dövmeli yarışmacısı Bozok eski bir mankendir. Geçtiğimiz yıllarda Çağla Şıkel ile yaşadığı aşk magazin basınında büyük yankı uyandırmıştı. Bozok Gören Amerikalı eşi Amy ile Çeşme'de bir restaurant işletiyor. 41 yaşındaki Bozok, İstanbul doğumludur.

5
6
BERNA CANBELDEK/ Geçen sene Sahra ile ettiği kavgadan sonra diskalifiye edilen Berna, bu sene de Sahra ile sık sık tartışmaya devam ediyor. 26 yaşındaki Survivor Berna ilk olarak 'Yetenek Sizsiniz' yarışması ile karşımıza çıktı. Yarışmadaki dans performansı ile de herkesi kendine hayran bıraktı.

7
8
BEGÜM YÜCETAN/ Begüm Yücetan, 1988'de İzmir'de doğdu. 2009 Miss Turkey finalisti olan Ece Begüm Yücetan modellik yapıyor. "Elimden geleni ardıma koymam" sloganıyla kendini tanıtan Survivor Begüm Yücetan, sözünün hakkını mücadelesiyle veren isimlerden biri oldu. Begüm, 2012'de katıldığı Survivor'da yemek isteyip yiyemediklerinin bir listesini yapmıştı. Survivor Begüm'ün yiyecek listesinde lahmacun, kuru fasulye, pilav, makarna, kola ve kahve yer alıyordu.

9
10
ANIL TETİK/ Survivor'ın hem efendiliği hem de yakışıklılığı ile ön plana çıkan ismi 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'de 3. olmuştu. Anıl Tetik 25 yaşında İstanbul doğumludur. Oyuncu Gizem Karaca ile aşk yaşamaktadır.

11
12
DOĞUKAN MANÇO/ 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'e sezonun finalisti olarak adını yazdıran Doğukan Manço adanın en hırslı yarışmacılarından biri olarak dikkatleri çekiyor. Doğukan Manço 19 Mayıs 1981 yılında Belçika'da dünyaya gelmiştir. Ayrıca profesyonel olarak müzik ile ilgilenen Doğukan Manço 3 yıldır Tuğba Macit ile evlidir.

13
14
ÖZLEM ÇALIN/ 16 Mart 1982 İstanbul doğumlu olan Özlem Çalın, Kocaeli Üniversitesi'nde Beden Eğitimi Yüksek Okulu (BESYO)'nda 'Antrenörlük' bülümü öğrencisidir. Özlem Çalın'ın hayatı adeta sporla özdeşleşmiştir. Tenis antrenörlüğü öğrenimi öncesinde uzun yıllar profesyonel olarak voleybol oynayan Özlem Çalın, en son Fenerbahçe'de voleybol oynarken sakatlandığı için voleybola veda etti ancak tamamen vazgeçemeyip voleybola ikinci ligde devam etti.

15
16
MERVE AYDIN/ Survivor'ın inatçı yarışmacısıdır. Vazgeçmek, yenilmek ruhunda yoktur. Tıpkı yıllar önce Londra'da yaptığı gibi. Merve Aydın Londra 2012 Yaz Olimpiyatları kadınlar 800 metre yarışında sakatlanmasına rağmen yarışı bırakmamıştır. Merve yarışı gözyaşları içinde bitirmiştir... Sakatlık acısı nedeniyle ağlayarak yarışa devam edip bitirmesi, onu manşetlere taşımıştır. 12 Haziran 2012 tarihinde Beyaz Rusya'da Olimpiyat seçmeleri kapsamındaki yarışta koştuğu 2:00.23'lük derece ile 800 m Türkiye rekorunun sahibidir. Merve Aydın 1990 İstanbul doğumludur.

17
18
SAHRA/ Survivor'ın en çok tartışmaya giren, en agresifi diyebiliriz.Sahra Işık, Haliç Üniversitesi spor akademisinden mezunu olmuştur. Sahra, 2013 Miss Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve üçüncü olmuştur. Sahra Işık ayrıca profesyonel voleybolcudur. Survivor Sahra, 1992 İstanbul doğumludur.

19
20
NADYA ZAGLİ/ Survivor Yunanistan-Türkiye ile ekranlardaki yerini aldı. Yarışmadan sonra Survivor Türkiye kadrosunda yer alan Selim Sabah ile evlenmiştir. İkili boşandıktan sonra Selim Sabah, Survivor'ın diğer yıldızı Merve Oflaz ile aşk yaşamaya başlamıştır. Nadya Zagli 29 yaşında, Yunanistan doğumludur.

21
22
MERVE OFLAZ/ Merve Oflaz 23 Mayıs 1988 İstanbul'da doğdu…2010 senesinde yayınlanan Survivor Kızlar Erkekler'in şampiyonu olarak Survivor Türkiye tarihinin ilk ve tek kadın şampiyonu olma ünvanını elinde bulunduran Merve Oflaz, Kalbim 4 Mevsim, Not Defteri ve Güzel Köylü dizilerinde rol aldı... Merve ayrıca Molped'in reklam yüzü olarak 2 reklam filmi çekti.

23
24
HİLMİ CEM İNTEPE/ 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Gönüllüler adına yarışan ve sezonu şampiyon olarak tamamlayan Hilmi Cem İntepe bu sene de yakışıklılığı ve performansı ile adanın en çok konuşulan isimlerinden... Onun kazandığı oyunlardan sonra hayranları sosyal medyayı adeta sallıyor. Survivor'dan sonra rol aldığı Çalıkuşu dizisi ile de oyunculukta ne kadar başarılı olduğunu gösterdi. 23 yaşındaki yarışmacı Muğla doğumludur...

25
26
TANER ÖZDEŞ/ 2007 senesinde yayınlanan Survivor Aslanlar Kanaryalar'ın şampiyonu Kanaryalar takımından Taner Özdeş olmuştu. Survivor Taner bu sene gösterdiği performans ile büyük hayal kırıklığı yarattı. Adada en büyük destekçisi Survivor Turabi... 30 yaşındaki yarışmacı, İstanbul doğumludur.

27
28
HASAN YALNIZOĞLU/ 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Gönüllüler takımının en başarılı isimlerinden ve sezon finalisti olarak Survivor tarihine adını yazdıran Hasan Yalnızoğlu İstanbul doğumludur. Dansçı, oyuncu ve profesyonel güreşçi olan Survivor Hasan Şişli'de bir spor salonu işletmektedir. Survivor Hasan aslen Rizelidir.

29
30
PASCAL NOUMA/ O Türk halkının sevgilisi. Futbolu bırakalı uzun bir süre oldu ama yıllardır Türkiye'de yaşıyor. Beşiktaşlı Pascal Nouma sahada gösterdiği performansı Survivor'da gösteremedi. Beşiktaş taraftarının da dediği gibi "Fransa'da doğdu, Beşiktaşlı oldu, Helal olsun sana Pascal Nouma!"

31
32
TURABİ.../ Survivor'ın asi çocuğu.. Onu 5 kelime özetlemek istersek "Hırs, sinir, yetenek, özgüven, özlü sözler" diyebiliriz. 27 yaşındaki Turabi Çamkıran, Mersin Erdemli doğumlu... Break Dansa merak sardığı için Güzel Sanatlar bölümüne kaydoldu. Turabi daha sonra çevresinin etkisi ile dövüş sporlarına merak sardı. Türkiye'de yenildiği bir "Muat Thai" maçından sonra sporu yerinde öğrenmek için Tayland'a gitti. Turabi yıllarca kafes dövüşlerine katıldı. Turabi daha sonra Türkiye'ye dönerek sanatçıların dans ekiplerinde görev aldı.

33
HAKAN HATİPOĞLU/ Survivor'ın son bölümlerde performansı yükselen yarışmacısı Hakan Hatipoğlu Çanakkalelidir. 36 yaşındaki eski milli sporcu Fanatik Galatasaray taraftarıdır. Var Mısın Yok Musun'a katılarak ekranlara adım atan Hakan Hatipoğlu ayrıca 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi' dizisinde Komiser Selim karakterini canlandırmıştır. Hakan Hatipoğlu 4 yıldır Var Mısın Yok Musun'daki yarışma arkadaşı Gizem Akın ile evlidir.

34
35
İşte Survivor'ın en merak edilen soruları ve cevapları...

36
Tuvalet var mı?/ Kesinlikle yok.

37
İhtiyaç gidermek için arkaya, ormanın içine gidiyorlar.

38
Hatta çabuk dönmeyeni de hemen görevliler uyarıyor.

39
Yemek veriliyor mu?/ Hiçbir şey verilmiyor.

40
Bu yüzden haşlama, kızartma, muzu her şekilde pişirmeyi öğrenmişler.

41
Çok muz kabız yapıyor, çok kokonat ishal...

42
Sigara yasak mı?/ Böyle bir ihtimal bile söz konusu değil...

43
Sadece yarışmacıların değil kameramanların da sigara içmesi yasak.

44
Kameramanlar ne yiyor?/ Kameraman ve görevlilerin ayrı bir bölümü var.

45
Buraya yarışmacılar giremiyor.

46
Orada kendilerine ait bölümde yemek yiyebiliyorlar.

47
Ancak kameramanların yarışmacılar önünde yemek yemesi yasak.

48
Cinsel hayat var mı?/ Açlıktan ve gerginlikten kimsenin aklına cinsellik gibi bir şey gelmiyor. Böyle bir girişime şimdiye kadar şahit olunmamış.

49
Sürekli görevli var mı?/ Yarışmacılarla birlikte sürekli kameramanlar ve yardımcılar bulunuyor.

50
Survivor All Star'da zorlu bir ödül oyunundan müthiş mücadele anları...

51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
SURVİVOR BEGÜM'ÜN BU GÖRÜNTÜLERİ OLAY YARATACAK/ Survivor Begüm'ün pozları sosyal medyayı salladı. 2015 Survivor All Star gönüllüleri arasında yer alan Ece Begüm Yücetan 1988 İzmir doğumlu. Üniversite öğrencisi olan Begüm 180 boyunda 52 kilo.

86
2009 Miss Turkey finalisti olan Ece Begüm Yücetan, modellik yapıyor.”Elimden geleni ardıma koymam” sloganıyla kendini tanıttı. İzmir'den katılan Begüm'ün en önem verdiği hobisi fotoğraf çekmek.

87
Sadece kamera arkasıyla yetinmeyen Begüm aynı zamanda uzun zamandır modellik de yapıyor.

88
Sporu bir yaşam biçimi olarak betimleyen Ece tenis kortlarında rakip tanımıyor. Survivor Begüm yemek isteyip yiyemediklerinin bir listesini yapmış, yarışma sonrasında ilk işi onları yemek olacakmış.

89
Hazırladığı mönü lahmacun, kuru fasülye, pilav, makarna, kola ve kahveden oluşuyor. Survivor Begüm'ün vücut ölçüleri: gögüs 88 cm bel 59 cm basen 88 cm. Begüm ela gözlü kestane renk saça sahip..

90
91
92
SURVİVOR ÖZLEM'İN ESKİ HALİNİ GÖRENLER TANIYAMIYOR/ Survivor All Star yarışmasının dikkat çeken yarışmacılarından Özlem Çalın, bu hafta adaya veda eden isim oldu. 2007 yılında Panama'da gerçekleşen Survivor Aslanlar - Kanaryalar yarışmasından Aslanlar takımında yer alan yarışmacının eski halleri görenleri şaşırtıyor.

93
Sporu seven ve bir çok spor dalı ile profesyonel olarak uğraşan yarışmacının son yıllarda kilo aldığı görülüyor. İşte Survivor'daki son haftalarda başarılı performansıyla dikkat çeken yarışmacının eski halleri...

94
95
96
97
98
99
100
Survivor All Star Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında en çok kilo veren isim belli oldu. Erkekler arasında yapılan kilo verme yarışmasının kazananı Hasan oldu. Survivor'a başladığında 107 kilo olan Hasan 19.7 kilo vererek 87.3 kiloya düştü.

101
Anıl 90 kilodan 80.9 kiloya düştü. Toplam 9.1 kilo verdi.

102
Bozok 90 kilo olarak başladığı yarışmaya 13.9 kilo vererek 76.1 kilo devam ediyor.

103
Doğukan 76 kilodan 63.4 kiloya düştü ve 12.6 kilo verdi.

104
Hakan Hatipoğlu 96 kilo başladığı yarışmaya 12.7 kilo vererek 83.3 kilo olarak devam ediyor.

105
Hilmicem 77 kilodan 68.6 kiloya düştü 8.4 kilo verdi.

106
Pascal Nouma yarışmanın en çok kilo verenlerden biri. Pascal Nouma 97 kilodan 83.3 kiloya düşerek 13.7 kilo verdi.

107
Turabi 85 kilodan 80'e düştü 5 kilo verdi.

108
Survivor All Star'da merakla beklenen o gece geldi. İki aydır zor koşullar altında Survivor All Star'da yaşam mücadelesi veren ünlüler ve gönüllüler Birleşme Partisi'nde buluştular. İşte o partiden özel kareler...

109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169

YORUMLAR
500

Son Dakika Survivor Yarışmacıları Hakkında Bilmedikleriniz - Son Dakika Magazin


Advertisement