Suskunlar Dizisi Amerika'da Yayınlanacak - Son Dakika

Suskunlar Dizisi Amerika'da Yayınlanacak

13.09.2014 16:56

1
Hapishane yıllarının intikamını almak için yeniden yolları kesişen dört çocukluk arkadaşının hikâyesini anlatan 'Suskunlar' dizisi, Amerika'nın ünlü NBC kanalında 'Game of Silence' adıyla yayınlanacak.

2
Yapımını TIMS Productions'ın, senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı, yayınlandığı dönemde hem televizyon hem de sosyal medyada fenomene dönüşen ‘Suskunlar' dizisi, Amerikan NBC televizyonu tarafından remake (yeniden çekim) haliyle yayınlanacak.

3
Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar ve Mehmet Özgür gibi isimlerle beğeni toplayan ve akış içinde sık sık Ahmet Kaya şarkıları çalınan ‘Suskunlar' dizisi Amerikan izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

4
‘Suskunlar'ın yazar ve yapımcılığını ABD televizyonlarının tanınmış iki ismi Carol Mendelsohn ve David Hudgins üstlenecek.

5
Hapishane yıllarının intikamını almak için yeniden yolları kesişen dört çocukluk arkadaşının hikayesini anlatan ‘Suskunlar' ABD'ye uygun olarak yeni oyuncular, yeni yazar ve yönetmen kadrosuyla yeniden çekilecek. Ünlü yapım şirketi Sony TV ve Intrigue'nin yapımını üstleneceği ‘Suskunlar', NBC kanalında ‘Game of Silence' adıyla yayınlanacak.

6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Suskunlar Dizisi Amerika'da Yayınlanacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ayağında şalvarı başında yemenisi! Takipçileri köylü kızı Burcu'yu pek beğendi 56 yaşındaki oyuncu Russell Crowe, 26 yaş küçük sevgilisini öpücüklere boğdu Uyuşturucunun pençesinden kurtulan genç kadın değişimiyle ağızları açık bıraktı Ünlü şarkıcı İrem Derici koronavirüse yakalandı Kendine hakim olamıyor! Kaza yapan araçlarla selfie çekip paylaşıyor