Sütyensiz Lindsay - Son Dakika

Sütyensiz Lindsay

24.05.2012 09:18

1
Uzun süren uyuşturucu ve alkol tedavisinin ardından sinemaya döneceğini açıklayan Lindsay Lohan, yine de giyim konusunda yeterince dikkatli değil.
2
Beyaz perdede 'Elizabeth Taylor'ı canlandıracak olan Lohan, önceki gün filmle ilgili bir görüşmeye sutyensiz giderek tüm dikkatleri üzerine çekti!

3
Çocuk oyuncu olarak şöhrete kavuştuktan sonra çılgın yaşam tarzıyla gündemden hiç düşmeyen Lindsay Lohan, uyuşturucu ve alkol bağımlılığıyla alakalı olarak sürekli haber oluyordu.
4

ABD'nin en ünlü paparazzi sitelerinden x17online, skandallarıyla ünlü aktris Lindsay Lohan'ın eroin kullanırken çekilen fotoğraflarını ortaya çıkarmıştı.

5
2007'de çekilen görüntülerde 24 yaşındaki Lohan, elinde şırıngayla objektife poz veriyordu. Bir partide çekildiği anlaşılan görüntülerde Hilton Otelleri'nin varisi Paris Hilton da bulunuyordu.
6
29 yaşındaki Hilton, kucak kucağa oturduğu Lohan'ı dudaklarından öpüyordu. Bu fotoğrafların yayınlanmasından sonra yapılan bir uyuşturucu testinde kanında uyuşturucu çıkan Lohan 9 saat cezaevinde kaldıktan sonra 300 bin dolar kefalet ödeyerek serbest bırakılmıştı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Sütyensiz Lindsay - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular