Son Dakika Haberleri: Tablet Alırken 5 Püf Noktayı Kaçırmayın

Tablet Alırken 5 Püf Noktayı Kaçırmayın

7 yıl önce

Kaliteli tablet alabilmek için dikkat edilmesi gereken 5 püf noktayı Türkiye'nin sevilen markası Ezcool, teknoloji meraklılarıyla paylaştı.

1
Kaliteli tablet alabilmek için dikkat edilmesi gereken 5 püf noktayı Türkiye'de sevilen markalardan biri olan Ezcool, teknoloji meraklılarıyla paylaştı. İşte o detaylar...
2
Garantisi ve satış sonrası desteği: Tabletler kalitesiz malzemeden yapıldığında kısa zamanda teknik servise gönderilmek zorunda kalıyor. Bu nedenle servis imkanları garanti kapsamı önemli bir nokta.


3
Ne çok ucuz olsun, ne de çok pahalı: Özellikle çok ucuz tabletten her zaman çekinmek gerekiyor. Normalde olması gerektiğinden çok daha ucuza satılan bir tablet, kullanıcıyı yarı yolda bırakacak ve onu yeniden tablet almaya zorlayacaktır.

4
Çözünürlüğü yeterli olmalı: Büyük tabletler için en azından Full HD (1080p), mini tabletler için HD (720p) çözünürlük standart hale geldi.

5
Tek çekirdekli işlemciler rafa kalktı: Yazılım güncellemelerini rahatça entegre edebilmek ve uygulamaları akıcı bir şekilde çalıştırabilmek için en azından çift çekirdekli işlemciye sahip tablet kullanmak gerekiyor.

6
Arttırılabilir hafıza şart: Tabletin zaman içerisinde kullanımıyla beraber, düşük dahili hafızalar artık bir yerden sonra yeterli gelmeyeceği için arttırılabilir hafıza olması gerekir.Haber Yayın Tarihi: 13.11.2013 07:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!