Tacize Uğrayan Ünlüler - Son Dakika

Tacize Uğrayan Ünlüler

07.06.2011 13:19

1
Tüm dünyanın tanıdığı ünlü bir yıldız olmak kimi zaman imrenilecek bir durum olmaktan çıkabiliyor. Örneğin bazı haddini bilmeyen hayranlar, ünlülere korku dolu anlar yaşatıyor. İşte tacizci hayranları tarafından rahatsız edilen yıldızlar...

2
HAYRANI SAHNEYE FIRLADI VE DUDAKLARINDAN ÖPTÜ: Gülden Karaböcek'in çılgın hayranı ünlü şarkıcıyı dudaklarından öperek herkesi şoke etti.
3
Kırşehir'de verdiği bir konser sırasında hayranının tacizi karşısında Karaböcek ne yapacağını şaşırdı.

4
Ünlü şarkıcı olayın ardından 'Hayatımda ilk kez böyle bir olayla karşılaştım' diye konuştu

5
HAYRANI TARAFINDAN KAÇIRILDI: Bir dönemin ünlü yıldızlarından Sevtap Parman'ın başına gelen ise az rastlanır türden. Parman, evine sürekli çiçek gönderip, kendisiyle tanışmak için telefon eden Mehmet Alper Kuyumcu adlı hayranını kıramayıp buluşmaya karar verdi. Ancak buluşmaya gititği yerde silah tehdidiyle kaçırıldı

6
Kuyumcu, 5 gün boyunca evine kapattığı ve 'karıcığım' diye hitap ettiği Parman'ı, alnına silah dayayarak 'Eğer benimle evlenmezsen, seni öldürürüm' diye tehdit etti.

7
Parman çılgın hayranının elinden evlenme sözü vererek kurtuldu

8
MURAT'IN ZOR ANLARI: Genç kızların gözde şarkıcılarından Murat Boz da kısa bir süre önce bir hayranı yüzünden sahnede zor anlar yaşadı Murat Boz kimdir?

9
Yılbaşı akşamı Maslak Sheraton Otel'de sahneye çıkan Boz şarkılarıyla hayranlarını coşturdu

10
Bu sırada seyirciler arasında bulunan fanatik bir hayranı sahneye fırladı. Önce Boz'un önüde sevgi gösterisinde bulunan genç kız sonra da şarkıcının boynuna sarıldı

11
Fanatik hayran Boz'un korumaları tarafından sakinleştirildi.

12
Bir hayranı sahneye fırlayarak güzel şarkıcı dudaklarından öpmeye çalışınca Gülşen de ne yapacağını şaşırdı

13
Ünlü şarkıcı çareyi korumalarına sığınmakta buldu

14
BU DUDAKLARIN SAHİBİ VAR: Türkiye'de en taşkın hayran kitlesine sahip ünlülerden biri de Tarkan.
15
Megastar'ın Antalya'da verdiği bir konserin seyircileri arasında Ruslar ağırlıklıydı. Alınan onca güvenlik önlemine rağmen bir hayranı sahneye çıkıp Tarkan'ı dudaklarından öpmeye çalıştı

16
Tarkan ise soğukkanlılığını korudu ve hayranına 'o dudakların sahibi var' diye cevap verdi

17
BİR HAYRANI SAHNEYE ÇIKTI VE ... Hadise de Tokat konseri sırasında sahneye fırlayan bir hayranı yüzünden zor anlar yaşadı

18
Alınan tüm önlemlere rağmen bir hayranı sahne önündeki güvenlik barikatını aşarak sahneye fırladı. Hadise; kolunu tutan hayranı karşısında ne yapacağını şaşırdı

19
Çılgın hayran güvenlik güçleri tarafından uzaklaştırıldı. Hadise de konser alanından bir ambulansla ayrıldı.

20
Zoraki Başkan adlı dizide Burcu karakterini oynayan Görgüzel çekimler için Sinop'ta kalıyordu

21
Ancak, dizi setinde kendisine gösterilen yoğun ilgi rahatsızlık edici boyutlara ulaşınca çareyi diziyi bırakmakta buldu

22
NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI: Sahnede tacize uğrayan ünlülerden biri de Ziynet Sali oldu.
23
Bir 'yaza merhaba' partisinde sahneye çıkan Sali, bir anda bir eliyle kolunu tutup diğer eliyle de göğsüne uzanınca güzel şarkıcı ne yapacağını şaşırdı

24
ŞARKI SÖYLERKEN NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI: Yıldız Tilbe de katıldığı Türüt Şov da bir hayranının beklenmedik taciziyle karşı karşıya kalmıştı
25
Tam Tilbe şarkısını söylerken seyirciler arasında bulunan bir hayranı arkasından geldi ve ünlü sanatçıya sarıldı

26
DUYUNCA DONDU KALDI: Şu sıralar doğum yaptığı ABD'de bulunan Tuba Ünsal da bir gece Beyoğlu'nda bir tinercinin tacizine uğradı Tuba Ünsal kimdir?

27
Eğlence çıkışı etrafını saran gazetecilerle röportaj yapan Ünsal bir yandan da yoluna devam ediyordu. Ama birden etraftaki bir tinerci Ünsal'ı göstererek terbiye sınırlarını zorlayan bir kelime kullandı

28
Bu kelimeyi duyunca önce donup kalan ve yüz ifadesi değişen Ünsal, sonra da yoluna devam etti

29
MELTEM CUMBUL'UN ZOR ANLARI: Meltem Cumbul, İstanbul'un gece hayatının kalbi olan Taksim'de bir kaç kez tacize uğradı. Önce onu korkutan alkol duvarını aşmış bir hayranıydı.
30
Bir başka gece ise hayranı olan bir çiçek satıcısının elinden zor kurtuldu. Eğlendiği mekandan çıkan Cumbul'un yolu çiçekçi tarafından kesildi. Aracından seçtiği gülleri Cumbul'un aracına atan çiçekçiye önce Cumbul da gülerek tepki verdi

31
Ancak çiçek satıcısı, Cumbul'a dokunmak için otomobilin penceresine eliyle payışınca güzel yıldız da korktu. Cumbul'un şoförü aniden gaza basınca da çiçekçi ölüm tehlikesi atlattı

32
AĞLAYA AĞLAYA UZAKLAŞTI: Beren Saat bir yarışmaya katıldı ve hayatı değişti. Yarışmayı ikinci olarak bitirdi ama sadece bir kaç yıl içinde rol aldığı dizilerle bir çok meslektaşının çok uzun sürede elde edebileceği bir başarıya imza attı. Ama bu şöhretin bedeli de ağır oldu.
33
Saat'in bu sezon rol aldığı Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi özellikle de tecavüz zahnesiyle çok konuşuldu. Saat, dizide yıldızının bir türlü barışmadığı yengesini oynayan Esra Dermancıoğlu ile Asmalımescit'te bir restorana gitti ve hayatının şokunu yaşadı

34
Restoranda oturan ve alkol duvarını aştıkları anlaşılan bir kaç genç Saat'e rol aldığı diziye gönderme yapan laflar atarak tacizde bulundu. Saat de çareyi ağlamaklı bir yüz ifadesiyle mekanı terk etmekte buldu.

35
BAKKALA SIĞINDI: Güzel oyuncu Ece Uslu da bir gece Beyoğlu gezmesi sırasında beklemediği bir tacizle karşılaştı. Uslu gazetecilerle röportaj yaparken yanına yaklaşan bir kadın hayranına önce son derece iyi davrandı. Hatta ona 'sen de mi ünlü olmak istiyorsun' diye şaka bile yaptı.
36
Ama tanımadığı bu kadın samimiyeti artırınca Uslu da ecel terleri dökmeye başladı. Sonra yakındaki bir bakkala girerek tacizcisini atlatmaya çalıştı. Ancak Uslu'nun hayranı bakkalın önünden bir yere ayrılmadı ve güzel yıldızın çıkmasını bekledi.

37
Uslu da daha sonra hızlı adımlarla Asmalımescid'e girerek izini kaybettirdi.,

38
Senem Kuyucuoğlu: 14 yaşından beri mankenlik yapan Türkiye İkinci güzeli Senem Kuyucuoğlu 'Amcalar bana ilişki teklif ediyor' açıklamasında bulunmuştu.

39
Deniz Akkaya: 2002'de ünlü manken 'Bir iş adamı bir haftalık aşk karşılığında bana 300 bin dolar teklif etti' iddialarında bulunmuştu. Bu sözlerden sonra dönemin İstanbul Ticaret Odası Başkanı Mehmet Yıldırım da 'O kız değerini artırmak için yanlış taktik uyguluyor. İş adamı piyasayı bilir, kimseye değerinden fazla vermez' demişti. Akkaya, Yıldırım'ın aleyhine 100 bin YTL'lik tazminat davası açmıştı.
40
Nilay Dorsa: Ünlü manken bir sinema yönetmeninin kendisini taciz ettiğini açıklamıştı. Dorsa, 'Filmimde ben seni oynatmak istiyorum, benimle birlikte ol, başrolü sen kap' diyerek şart koştu. Bu adama gerekli cevabı verdim' demişti.

41
Doğa Bekleriz: 10 yıllık eşi Namık Güldeniz ile mutlu olduğu günlerde, aile dostu gibi gördüğü bir iş adamının kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu açıklamıştı.

42
Esra-Ceyda Kardeşler Ünlü bir türkücünün ahlaksız teklifte bulunduğunu söyleyen Esra-Ceyda kardeşler, “Bize 20 bin TL karşılığında reklam aşkı olmayı teklif etti. ‘Bu türkücü hangisiyle aşk yaşıyor? Esra mı, Ceyda mı?' diye reklam yapacaktı. Kabul etmedik” dedi

43
Tuğba Karaca: Adını söylemek istemediği ünlü bir modacı, podyuma çıplak çıkmasını teklif etti. Tuğba Karaca bu teklifi kabul etmeyince kadrodan çıkarıldığını iddia etti.

44
İpek Tuzcuoğlu: İpek Tuzcuoğlu, “Başrol yönetmenin yatağından geçer” kuralının her zaman işlediğini ve çok genç yaşlarında kendisinin de böyle bir ahlaksız teklifle karşılaştığını söylemişti.

45
Öznur Kula: Bir dizide başrol teklifi aldığı sırada, çevresindeki birçok meslektaşı söz konusu yapımcının mutlaka ahlaksız teklifte bulanacağını söylediğini iddia etti. Sonra da ekledi: “Yapımcı bölüm başına 10 bin lira teklif etti ancak bir şartı vardı.

46
Şenay Akay: Kendisini playboy sanan birisi “Gel benimle geceleri takıl, sevgilim gibi davran, karşılığında sana para vereyim” dedi. Para karşılığında bu reklam ilişkisi teklifini reddetti.

47
Lerzan Mutlu: Ünlü bir iş adamının kendisine açık açık ahlaksız teklifte bulunduğu söyleyen şarkıcı Lerzan Mutlu, “Bana, ‘Benimle bir gece birlikte olursan sana 200 bin dolar veririm” dedi. Tabii ki kabul etmedim” demişti.

48
Petek Dinçöz: Dinçöz'ü müstakbel kocası olarak gören, hatta sanatçıdan bir sandık çeyiz hazırlayıp kendi evine göndermesini isteyen esrarengiz adamın akıl hastası olduğu ortaya çıktı.
49
Ceylan Saner: Ünlü manken geçen yıl eylül ayında bir telefon sapığı tarafından aranmaya başlandı. Saner mahkemeye başvurdu ve tacizcinin çocukluğundan beri tanıdığı 18 yaşında bir erkek olduğu ortaya çıktı.

50
Zerrin Özer: 1976'da kendisinden en az 20 yaş büyük patronunun kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Sanatçı bu gerçeği 22 yıl sakladıktan sonra katıldığı bir TV programında açıkladı.

51
Anna Kournikova'nın Miami'deki evinin dışında çıplak yüzerken yakalanan William Lepeska, 6 aylık psikiyatri tedavisi cezasına çarptırıldı.
52
Lepeska, yakalandığında ‘Anna beni korkuttu' diye bağırıyordu.

53
2004 yılında Dawn Gillette Knight, Catherine Zeta Jones'a onu öldürüp köpek maması yapacağını anlatan bir mektup yolladı.

54
Bunun üzerine sinir krizi geçiren Catherine Zeta Jones, şüpheli 3 yıl hapis cezasına çarptırılıncaya kadar rahata eremedi.

55
Diana Napolis, Steven Spielberg ve ailesinin satanik bir tarikata üye olduklarını iddia ederek yönetmeni rahatsız etti.

56
Mahkeme tarafından psikiyatrik tedaviye zorunlu tutuldu.

57
Uma Thurman'a ortaokuldan beri âşık olan Jack Jordan, yıldızın evini sürekli ziyaret ediyor ve kendisine uygunsuz mesajlar bırakıyordu.

58
Sheryl Crow hayranı Ambrose Kappos, sanatçının bir konseri sonrası Crow'a gidip onunla tanrının konuşmasını istediğini söyledi.

59
Tedirgin olan Crow, ailesini aradı. Kappos ise herhangi bir ceza almadı.

60
Pamela Anderson ve ailesi aslen İngiliz olan William Peter Stansfield tarafından, yazdığı senaryoda oynaması talebiyle sürekli rahatsız edildi.

61
Anderson, ailesinin her yerde karşısına çıkan tacizcinin 3 yıl boyunca aileye yaklaşması yasaklandı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Tacize Uğrayan Ünlüler - Son Dakika


Advertisement