Tahliye Kararına Kim Ne Dedi? - Son Dakika

Tahliye Kararına Kim Ne Dedi?

1
Şike kararının açıklanmasından sonra ünlü isimler tahliye ve hapis kararını değerlendirdiler.
2
Aykut Kocaman (Fenerbahçe Teknik Direktörü) - Yargının takdiri, hayırlı olsun.
3
Volkan Demirel - Allah'ım sana şükürler olsun...
4
Gökhan Gönül: Çok şükür...
5
Emre Belözoğlu - Allah'ıma şükürler olsun...
6
Tuncay Şanlı - Şükürler olsun, Başkan'ım serbest! İlhan Abim artik serbest...Tuana, bu gece babasina sarilip uyuyacak.
7
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a mahkemece tahliye kararı verilmesini değerlendiren Fatih Altaylı, 'Futbol Federasyonu'nun tüm kurullarıyla istifa etmesi gerektiğini söyledi.
8
İlhan Cavcav (Gençlerbirliği Kulüp Başkanı): Futbolun içersinde olan Yönetici ve Menajer olan arkadaşlarımız için de bu süreç Milat'tır. Artık Türkiye olarak konuşacağımız şeyler bunlar değildir. Türkiyede yabancı hayranlığına son vermek için artık alt yapılara eğilme zamanıdır. Bu karar ülkemize ve Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun.
9
Ömer Temelli: Allahimiza şükürler olsun. Hepimizin gözüaydin.
10
Tuana Ekşioğlu (İlhan Ekşioğlu'nun kızı): Hayatımda daha mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Sonunda eve gideceğiz babamla. O benim her şeyim. Herkese teşekkür ederim. O kadar heyecanlıydım ki salona giremedim.
11
Yüksel Günay (Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı): Arkadaşlarımızın hepsi tahliye oldu sonunda. Yakın bir zamanda hepsi görevlerine yeniden başlayacak. Birlikte Fenerbahçe için çalışmaya devam edeceğiz. Umarım her şey daha da güzel olacak. Arkadaşlarımızla bir yıl sonra yeniden buluştuk. Çok zor günler yaşadık. Ama sonu mutlu bitti. Şu anda arkadaşlarımızla beraber tahliye kararının sevincini yaşıyoruz. Sonunda arkadaşlarımıza kavuştuk. Gerçekten tarif edilemeyecek kadar mutluyum.
12
Özgür Çek: Allah, Adalat, Aziz Yıldırım... Çok Şükürler :)
13
Hasan Akıncıoğlu (Kulüpler Birliği eski Başkanı): Ben bundan sonra böyle olayların yaşanmamasını diliyorum. Herkese geçmiş olsun diyorum.
14
Mesut Yar - Fenerbahçe camiasina hayırlı olsun. Aziz Yıldırım'a geçmiş olsun.
15
Berna Laçin - Aziz Yıldırım tahliye edildi. Çok şükür darısı, gözaltında tutuklu yargılanan herkesin başına.
16
Anjeline Akbar - Benim Türkçem yetmedi! Aziz Yıldırım'a tahliye denildi;hemen ardından 2-3 yıl hapis denildi! Anlamadım, ne demek bu acaba?
17
Özlem Yıldız Serter - İşte harika haber! Başkan tahliye...
18
Hamdi Alkan - Aziz Yıldırım tahliye oldu. Ailelerinin gözü aydın, taraftarının da... Türk futbolu adına kaos bitsin..
19
Hilal Cebeci - Tüm Fenerbahçeli tatlılarım gözünüzaydın çok üzüldünüz size kıyamam ben. Bundan sonra herşey gönlünüzce olsun.
20
Tuğba Altıntop - Yaşasın Aziz Yıldırım özgür...
21
Hakan Eratik - Geçmiş olsun Aziz Başkan. Geçmiş olsun Fenerbahçem. Savulun şimdi zındıklar...
22
Seren Serengil: Adalete güvenimiz tamdi... efsane geri döndü... :))) en buyuk FB :))¦

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Genç çift, 1 euroya aldıkları mağara evi 12 ay içinde saraya dönüştürdü Hiç bu kadar cüretkar olmamıştı! Maxi Lopez'in sevgilisi havuzda çıplak şekilde kitap okuyup kahve içti Dünyanın en pahalı arabasını alan Ronaldo Devler Ligi'nin üzüntüsünü, servet değerindeki tatilde atıyor Survivor'ın yetenekli güzeli Aycan'ın eski hali olay oldu! İşte Survivor yarışmacılarının yıllar içindeki değişimi Adana'da salça hazırlama telaşı başladı! Evlerin çatıları kırmızıya boyandı