Son Dakika Haberleri: Tahrir Meydan Muharebesi

Tahrir Meydan Muharebesi

9 yıl önce

1
Günlerdir olayların dinmediği Mısır'da Tahrir Meydanı'nda Mübarek yandaşları ve muhalifler arasında çatışma çıktı. Alana deve ve at üzerinde gelen kişilerin ellerinde kılıç, bıçak ve sopalar olduğu belirtiliyor. Baradey ise bu çatışmaların katliama dönmesinden korktuğunu söyledi.
2
Mısır'da Eylüle kadar görevinde kalacağını açıklayan Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek yanlıları ile karşıtları arasında çıkan çatışmalarda ölenler olduğu bildirildi.


3
El Cezire televizyonundaki haberde, başkent Kahire'deki Tahrir Meydanında, Mübarek yanlıları ile karşıtları arasında çıkan çatışmalarda yüzlerce yaralının olduğu da belirtildi.


4
Müslüman Kardeşler, Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek'in Eylüle kadar kalmasını kabul etmediklerini açıkladı.
5
6
Müslüman Kardeşler, yazılı bir açıklama yaparak, Mübarek'in dün akşam yaptığı konuşmada, 'yeniden aday olmayacağını ancak Eylüle kadar görevinin başında olduğunu' söylediğini belirterek, 'bunun reddedildiğini' duyurdu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27Haber Yayın Tarihi: 03.02.2011 05:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!