Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu - Son Dakika

Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu

13.05.2021 14:46

Ünlüler Ramazan Bayramı'nı sosyal medya paylaşımlarıyla kutladı. Kimi eski bayram fotoğraflarını paylaşarak bir arada kutlanan bayramlara özlemini dile getirdi, kimi de ailesiyle bayramlaştığı anları paylaştı. Takipçilerinin bayramını kutlamak için bornozlu paylaşım yapan Fahriye Evcen ise eleştirilerin hedefi oldu.

1
Ekranlara dönmek için gün sayan güzel oyuncu Fahriye Evcen, diğer ünlüler gibi sosyal medya hesabından takipçilerinin bayramını kutladı.

2
Bayram için hazırlanan Fahriye Evcen makyaj sonrası pozunu "Mutlu Bayramlar" notuyla paylaştı.

3
Üzerinde bornozla poz veren Evcen, bazı takipçilerinin tepkisiyle karşı karşıya geldi.
4
Birçok hayranı Evcen'i "Ayıp ya, bornozla bayram mı kutlanır? Edep" Bornozla da bayram mı kutlanır tövbe" yorumlarıyla eleştirdi.
5
Geçtiğimiz günlerde pandemi döneminde sıkı bir Instagram kullanıcısı olan Evcen, iki yaşındaki oğlu Karan'ın fotoğrafını paylaşmıştı.
6
Ünlü oyuncu, gönderisine, "Mr. Robocop... Poz vermeyi öğrendik" notunu düştü. Fahriye Evcen'in 'Karan'lı paylaşımı kısa sürede takipçilerinden 178 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.
7
8
9
10
11

Son Dakika Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement