Taklitleriyle Ünlülerin Sosyal Medyadaki Korkulu Rüyası Oldu - Son Dakika

Taklitleriyle Ünlülerin Sosyal Medyadaki Korkulu Rüyası Oldu

26.07.2016 16:38

1
Mark Udovitch isimli Avustralyalı doktor bu aralar sosyal medyanın en çok konuştuğu kişilerin başında geliyor. Genç doktor, ünlü simaların fotoğraflarını kendi üslubuyla yorumlayarak kısa sürede bir sosyal medya fenomeni haline geldi.

2
Sosyal medya fenomeni haline gelen doktoru özel kılan ise bu iş için kolları sıvamasının altında yatan neden.

3
'Dry July' isimli bir yardım kuruluşunun başlattığı bağış toplama kampanyası kampanyası kapsamında ünlü isimlerin "oldukça ilginç" paylaşımlarını kendi üslubu ile ti'ye alıyor ve bağış kampanyasını duyurmaya çalışıyor.

4
İngiltere'nin Liverpool kentindeki 'New South Wales' isimli hastanede çalışan Avustralyalı doktor toplanan bağışların kanser hastaları için kullanılacağının altını çiziyor.

5
İşte Mark Udovitch'in paylaşım rekorları kıran paylaşımları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Taklitleriyle Ünlülerin Sosyal Medyadaki Korkulu Rüyası Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement