Taklitleriyle Ünlülerin Sosyal Medyadaki Korkulu Rüyası Oldu - Son Dakika

Taklitleriyle Ünlülerin Sosyal Medyadaki Korkulu Rüyası Oldu

1
Mark Udovitch isimli Avustralyalı doktor bu aralar sosyal medyanın en çok konuştuğu kişilerin başında geliyor. Genç doktor, ünlü simaların fotoğraflarını kendi üslubuyla yorumlayarak kısa sürede bir sosyal medya fenomeni haline geldi.

2
Sosyal medya fenomeni haline gelen doktoru özel kılan ise bu iş için kolları sıvamasının altında yatan neden.

3
'Dry July' isimli bir yardım kuruluşunun başlattığı bağış toplama kampanyası kampanyası kapsamında ünlü isimlerin "oldukça ilginç" paylaşımlarını kendi üslubu ile ti'ye alıyor ve bağış kampanyasını duyurmaya çalışıyor.

4
İngiltere'nin Liverpool kentindeki 'New South Wales' isimli hastanede çalışan Avustralyalı doktor toplanan bağışların kanser hastaları için kullanılacağının altını çiziyor.

5
İşte Mark Udovitch'in paylaşım rekorları kıran paylaşımları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı