Takma Göz Nasıl Yapılır? - Son Dakika

Takma Göz Nasıl Yapılır?

04.02.2016 11:25

1
Takma göz nasıl yapılır? Evet ilk başta kulağa pek hoş gelmiyor ama çeşitli sebeplerden dolayı gözünü kaybeden insanlara bir umut oluyor. Hastanelerde uzman doktorlar tarafından yapılan bu uygulamayı ilk kez bu kadar yakından göreceksiniz.

2
Burası Endonezya Jakarta'da bir takma göz ustasının atölyesi... Wijaya Abadi isimli bu takma göz ustası, atölyesinde yaptığı gözleri, ihtiyacı olanlara satıyor.

3
Gözünü çeşitli nedenlerle kaybetmişlerin kendilerini daha iyi hissetmek, güvenlerini artırmak gibi nedenlerle göz yaptığını söyleyen takma göz ustası, müşterilerine testleri kendisi uyguluyor.

4
İşte yapım aşamaları...

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Takma Göz Nasıl Yapılır? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı