Taksim Meydanı'nda Çıplak Şok! - Son Dakika

Taksim Meydanı'nda Çıplak Şok!

05.07.2012 16:08

1
Taksim Meydanı'ndaki Atatürk heykelinin üzerine oturan çıplak eylemci vatandaşın elinden canını zor kurtardı.
2
Bugün öğlen saatlerinde Taksim Meydanı'ndaçok ilginç bir olay yaşandı. Meydanda yer alan Atatürk heykelinin üzerine çıkarak çırılçıplak soyunan bir adam vatandaşların tepkisine yol açtı.
3
Saat 11.30 sularında meydanda bulunan heykelin üstüne çıkan çıplak bir adam Atatürk heykelinin üzerine oturdu. Gördükleri manzara karşısında şaşıran çevre halkı kimliği henüz belirlemeyen çıplak eylemciyi linç etmek istedi.
4
Heykelin önüne toplanan halk önce eylemcinin aşağıya inmesini istedi. Tepkilere aldırış etmeyen çıplak eylemci heykelin üzerine oturmaya devam etmesi ve el kol işaretleri yapması üzerine tepkilerin odağı oldu.
5
Çevre halkı bunun üzerine eylemciyi pet şişe, bozuk para ve taş yağmuruna tuttu. Bu sırada öfkeli bir vatandaşın da ayakkabısını çıkararak adama doğru fırlattığı görüldü.

6

Son Dakika Taksim Meydanı'nda Çıplak Şok! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek