Taksim Meydanı'nda Çıplak Şok! - Son Dakika

Taksim Meydanı'nda Çıplak Şok!

8 yıl önce

1
Taksim Meydanı'ndaki Atatürk heykelinin üzerine oturan çıplak eylemci vatandaşın elinden canını zor kurtardı.
2
Bugün öğlen saatlerinde Taksim Meydanı'ndaçok ilginç bir olay yaşandı. Meydanda yer alan Atatürk heykelinin üzerine çıkarak çırılçıplak soyunan bir adam vatandaşların tepkisine yol açtı.
3
Saat 11.30 sularında meydanda bulunan heykelin üstüne çıkan çıplak bir adam Atatürk heykelinin üzerine oturdu. Gördükleri manzara karşısında şaşıran çevre halkı kimliği henüz belirlemeyen çıplak eylemciyi linç etmek istedi.
4
Heykelin önüne toplanan halk önce eylemcinin aşağıya inmesini istedi. Tepkilere aldırış etmeyen çıplak eylemci heykelin üzerine oturmaya devam etmesi ve el kol işaretleri yapması üzerine tepkilerin odağı oldu.
5
Çevre halkı bunun üzerine eylemciyi pet şişe, bozuk para ve taş yağmuruna tuttu. Bu sırada öfkeli bir vatandaşın da ayakkabısını çıkararak adama doğru fırlattığı görüldü.

6

Haber Yayın Tarihi: 05.07.2012 04:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri