Son Dakika Haberleri: Tam kesilecekken kaçtı! Gazeteciler, kurbanlık boğanın hışmına uğradı!

Tam kesilecekken kaçtı! Gazeteciler, kurbanlık boğanın hışmına uğradı!

11 gün önce

Rize'de sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa vatandaşları kovaladı. Kaçmaya çalışırken düşen 2 gazeteci yaralandı.

1
Merkeze bağlı Fatih Mahallesi'nde kesileceği sırada kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattı.
2
Çay bahçesine giren boğa, kendisini yakalamaya çalışanları kovaladı.
3
İhbar üzerine gelen Rize Belediyesi veteriner ekiplerinin uyuşturucu iğne ile sakinleştirmeye çalıştığı boğa, ip ile yakalamaya çalışan kasaba saldırdı.
4
Boğa vatandaşları kovaladı, kaçmaya çalışırken düşen 2 gazeteci ise yaralandı. Uyuşturucu iğne atılan boğa, sakinleşince yakalanabildi.
5
Boğanın sahibi Havva Öksüz, kesim için dışarı çıkardıkları sırada boğanın bahçeye doğru fırlayarak kaçtığını belirterek "Çok korktuk. Herkese saldırdı.
6
Korkudan yaşadıklarımı anlatacak gibi değilim. Büyük şok yaşadık. Böyle bir hayvan görmedik. Çok değişik bir hayvan. Yakalamayacağımızı anlayınca belediyeye haber verdik. Onlar da geldi, yakaladı" dedi.Haber Yayın Tarihi: 11.08.2019 12:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!