Tam kesilecekken kaçtı! Gazeteciler, kurbanlık boğanın hışmına uğradı! - Son Dakika

Tam kesilecekken kaçtı! Gazeteciler, kurbanlık boğanın hışmına uğradı!

11.08.2019 12:02

Rize'de sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa vatandaşları kovaladı. Kaçmaya çalışırken düşen 2 gazeteci yaralandı.

1
Merkeze bağlı Fatih Mahallesi'nde kesileceği sırada kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattı.
2
Çay bahçesine giren boğa, kendisini yakalamaya çalışanları kovaladı.
3
İhbar üzerine gelen Rize Belediyesi veteriner ekiplerinin uyuşturucu iğne ile sakinleştirmeye çalıştığı boğa, ip ile yakalamaya çalışan kasaba saldırdı.
4
Boğa vatandaşları kovaladı, kaçmaya çalışırken düşen 2 gazeteci ise yaralandı. Uyuşturucu iğne atılan boğa, sakinleşince yakalanabildi.
5
Boğanın sahibi Havva Öksüz, kesim için dışarı çıkardıkları sırada boğanın bahçeye doğru fırlayarak kaçtığını belirterek "Çok korktuk. Herkese saldırdı.
6
Korkudan yaşadıklarımı anlatacak gibi değilim. Büyük şok yaşadık. Böyle bir hayvan görmedik. Çok değişik bir hayvan. Yakalamayacağımızı anlayınca belediyeye haber verdik. Onlar da geldi, yakaladı" dedi.

Son Dakika Tam kesilecekken kaçtı! Gazeteciler, kurbanlık boğanın hışmına uğradı! - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • Boz Ayı: Kuran i Kerim de IBADET lerin ne oldugu acikca anlatilmistir. Kurban ibadet degildir. Kurban ibadetin son parcasidir. Mekke de hac vakti haci adaylari tarafin dan yerine getirilmesi emredilmis bir farz dir. Yerine getirilmedigi zaman haci olmus sayilmazlar. Hac zamani ve Mekke disinda kesilen hayvanlar farz degildir. Kevser Suresinde gecen "kurban" sadece peygamberimiz(sv) e hitaben dir (ona aittir). Kurban Kuran da SADECE Hac suresinde gecer. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı